699 360 zł

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w malowniczej miejscowości Podłaszcze, gm. Łask, o powierzchni całkowitej 301,58 mkw. Powierzchnia zabudowy wynosi 159 mkw. Na przestronnej działce o powierzchni 1000 mkw znajdziesz idealne miejsce do życia dla całej rodziny. Dom zachwyca przemyślanym układem przestrzennym.

Dom składa się z wykończonego parteru o powierzchni 91,66 mkw, w skład którego wchodzi:

– Kuchnia – 8,04 m²
– Jadalnia – 6,24 m²
– Łazienka – 4,74 m²
– WC – 1,60 m²
– Pokój – 10,20 m²
– Przedpokój – 14,70 m²
– Wiatrołap – 1,61 m²
– Salon – 44,53 m²

Parter oferuje wygodę codziennego życia dzięki przestronnemu salonowi o powierzchni 44,53 mkw, który jest sercem domu, idealnym do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Dzięki dużym oknom wnętrze jest doskonale doświetlone, co tworzy przytulną i ciepłą atmosferę. Jest tu wystarczająco miejsca na duży zestaw wypoczynkowy. W salonie znajduje się również elegancki kominek, który dodaje wnętrzu charakteru i klimatu.

Funkcjonalna kuchnia jest przestrzenią z dużym potencjałem aranżacyjnym. Dzięki klasycznemu układowi, kuchnia ta oferuje możliwość swobodnego przystosowania do indywidualnych potrzeb i gustu. Jasne wnętrze, doświetlone przez okno wychodzące na południe, sprzyja kreatywności kulinarnej. Bliskość jadalni zapewnia wygodę podczas serwowania posiłków. 

Pokój zlokalizowany na parterze domu może pełnić rolę sypialni, gabinetu lub pokoju gościnnego. Jasne, przestronne wnętrze dostosujesz do swoich potrzeb, tworząc wygodne i funkcjonalne miejsce do pracy lub odpoczynku.

Przedpokój o powierzchni 14,70 mkw wita domowników i gości dużą przestrzenią oraz praktycznymi rozwiązaniami do przechowywania. Dzięki swojej wielkości, oferuje on duży potencjał aranżacyjny, dając możliwość dostosowania wnętrza do własnych potrzeb i gustu. Jest reprezentacyjnym elementem domu, który można z łatwością przekształcić w przyjemne miejsce do powitań i pożegnań gości.

Poddasze o powierzchni 113,49 mkw, w stanie surowym daje ogromne możliwości aranżacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb przyszłych właścicieli. Można tu stworzyć dodatkowe sypialnie, łazienkę, a nawet przestrzeń rekreacyjną.

Dobudowana została część budynku w stanie surowym z odrębnym wejściem, dzięki czemu można stworzyć drugą część mieszkalną według własnej aranżacji.

Piwnica z kotłownią o powierzchni łącznej 96,43 m², nowe instalacje ogrzewania centralnego wymienione 5 lat temu, oraz bojler na wodę o pojemności 100 l zapewniają komfort i dobre standardy energetyczne.

Dom położony jest w urokliwej i spokojnej okolicy, blisko lasów, parków, stawu, plaży i skateparku, co stanowi idealne miejsce dla miłośników przyrody i aktywnego wypoczynku. W pobliżu znajduje się również Cmentarz Żydowski oraz Dwór Renesansowy w Łopatkach, co dodaje okolicy charakteru i historycznego uroku.

Lokalizacja w gminie Łask zapewnia dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły i inne niezbędne usługi, co sprawia, że codzienne życie staje się wygodne i komfortowe. Dogodna komunikacja pozwala na szybki dojazd do centrum miasta.

W ogłoszeniu zamieszczono zdjęcia prezentujące wizualizacje pomieszczeń, aby lepiej oddać potencjał aranżacyjny nieruchomości oraz umożliwić przyszłym właścicielom wyobrażenie sobie, jak może wyglądać ich nowe miejsce na ziemi.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. Tylko osobiste zobaczenie domu pozwoli docenić wszystkie jego zalety i potencjał.

Zakup możliwy jest jedynie gotówkowo.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na własny, wymarzony dom w sercu malowniczej okolicy!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre