Sprzedaż
542371
ul. Antoniego Mackiewicza
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
229 360 zł

Zapraszam do oferty bardzo przytulnego mieszkania w dobrej lokalizacji na Bałutach!

Przytulne wnętrze, bliskość centrum, ale i parków, spokojna uliczka. To wszystko oferuje mieszkanie przy ul. Mackiewicza.

OKOLICA:
Mieszkanie jest genialnie położone. Niewielka uliczka Antoniego Mackiewicza położona jest na granicy prestiżowego Julianowa. Tuż obok znajduje się mały park, a kilkaset metrów dalej przepiękny Park im. Adama Mickiewicza. Dojazd do Manufaktury zajmuje dosłownie kilka minut. Podobnie do centrum.

Wokoło znajdziemy sklepy, apteki, pawilony handlowe, szkoły i wszystko co tylko jest do życia potrzebne.

BUDYNEK:
To czteropiętrowy blok z cegły. Jest ocieplony i sprawia bardzo schludne wrażenie. Przed budynkiem jest sporo miejsc parkingowych. 

POMIESZCZENIA:
Wchodząc do mieszkania znajdziemy się w niewielkim przedpokoju z wieszakami na kurtki i sporą szafą. Prosto z niego mamy wejście do wyremontowanej łazienki, a idąc na wprost przejdziemy do salonu. Salon jest bardzo przestronny, wyposażony w ogromną szafę zabudowaną na długości całej ściany. 

Z salonu przejść możemy do kuchni, która także została wyremontowana, a dodatkowo posiada wnękę na lodówkę, dzięki której nie traci się przestrzeni. 

Do dyspozycji mamy także loggię, która dodatkowo została zabudowana przeszkleniem, tworząc de facto dodatkowy pokój!

DODATKOWE INFORMACJE:
– Do mieszkania przynależy komórka lokatorska
– Lokal ma Księgę Wieczystą
– Brak obciążeń prawnych 
– Możliwość zakupu za gotówkę jak i na kredyt

PODSUMOWANIE:
Mieszkanie świetnie nadaje się dla osób ceniących sobie bliskość centrum i szybki do niego dojazd, przy jednoczesnej ciszy za oknem. Bliskość dużych skupisk zieleni jeszcze bardziej umila okolicę!

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre