Sprzedaż
534523
ul. Tadeusza Kościuszki
Pabianice
(gm. Pabianice)
300 000 zł

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 69,4 mkw, zlokalizowane w samym centrum Pabianic – przy ulicy Kościuszki 8/10. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w kamienicy, do której dostęp mają tylko mieszkańcy. Drzwi kamienicy zamykane są na klucz, a teren wokół jest ogrodzony. 

Mieszkanie zaskoczy Państwa aranżacją w stylu loftowym. Przy tej powierzchni i doborze stylu przestrzeń ta zyskała niebywały charakter. Ogromnym atutem tej nieruchomości są przestronne pomieszczenia dające wiele możliwości aranżacyjnych oraz okna wpuszczające dużo promieni słonecznych. 

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– pokoju
– kuchni
– łazienki
– korytarza

Dużą zaletą lokalizacji tego mieszkania jest w pełni rozwinięta infrastruktura. W promieniu 200 metrów znajdziemy wszystko, co jest nam niezbędne w życiu codziennym.

W bliskiej odległości znajduje się Centrum Handlowe Tkalnia oraz „ECHO”. W okolicy jest wiele sklepów: Kaufland, Społem, Żabka oraz przychodnia lekarska PabianMed. Szkoły i przedszkola znajdują się w promieniu 1km.

Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się jedyne 3 minuty od nieruchomości. Z tego miejsca dojedziemy w każdy zakamarek miasta i nie tylko: linie 262, 260, 265 zawiozą nas do Piątkowiska, Kudrowic czy Bychlewa.

Obecny stan mieszkania pozwala na dowolną aranżację przestrzeni. Została całkowicie wymieniona instalacja elektryczna, podłączono także nowy piec gazowy.

Mieszkanie jest własnościowe z założoną Księgą Wieczystą. Czynsz wynosi 240 zł. Rok temu została odświeżona klatka schodowa.

Serdecznie zapraszam do obejrzenia! Mieszkanie z potencjałem do inwestycji.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre