Sprzedaż
534110
ul. Spółdzielcza
Łask
(gm. Łask)
319 360 zł

Mam przyjemność przedstawić Państwu klimatyczne mieszkanie na rodzinnym i bezpiecznym osiedlu. Prezentowana nieruchomość to idealne rozwiązanie nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale także dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń. 

OKOLICA

Nieruchomość znajduje się przy ul. Spółdzielczej w Łasku, w spokojnej i uwolnionej od zgiełku miasta okolicy. W najbliższej przestrzeni znajdują się liczne  punkty spożywczo-usługowe, przychodnie, szpital oraz szkoły. Położenie nieruchomości pozwala także na szybkie dostanie się do  drogi krajowej numer 482 oraz ekspresowej S8, skąd szybko dotrzemy do Łodzi, Sieradza czy Wrocławia. 

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Budynek z wielkiej płyty, ocieplony. Pod blokiem znajduje się mnóstwo miejsc parkingowych.

POMIESZCZENIA

Nieruchomość ma 63,22mkw. Tuż na wejściu znajdujemy się w korytarzu, którego kształt przypomina literę L. Z korytarza dostaniemy się do każdego z pomieszczeń.  

Po wejściu do mieszkania pierwsze drzwi po prawej stronie prowadzą do przestronnego pokoju dziennego. W salonie znajduje się balkon. Duże okna wpuszczają do pomieszczenia ogrom światła, co sprawia, że pokój jest widny.

Po lewej stronie od wejścia znajduje się kuchnia. W pomieszczeniu znajduje się pełne wyposażenie.

W nieruchomości znajdują się także dwa dodatkowe pokoje: sypialnia i gabinet. Oba pomieszczenia posiadają okna. Pokoje znajdują się vis-à-vis, dlatego też idealnie sprawdzą się jako sypialnia dla rodziców i pokój dziecięcy. 

Łazienka z wanną oraz WC z umywalką są rozdzielone.

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska.

DODATKOWE INFORMACJE

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.
Wolne od wszelkich obciążeń.
Czynsz wynosi około 750 zł.

PODSUMOWANIE
Nieruchomość dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i jednocześnie chcą szybkiego dostępu do wszystkich udogodnień, które oferuje im życie w mieście. Może służyć jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie zadbane, nie wymaga remontu czy napraw. Do aranżacji  wedle własnych upodobań. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre