Sprzedaż
529659
ul. Michała Bałuckiego
Łódź Dąbrowa
(gm. Łódź-Górna)
314 360 zł

Szukasz idealnie zagospodarowanego mieszkania, w którym na blisko 40 mkw znajdują się aż trzy pokoje? Nie chcesz tracić nerwów i czasu na przedłużający się remont?
Pięknie wyremontowane mieszkanie przy ul. Bałuckiego 18 czeka właśnie na Ciebie!

OKOLICA:
Lokalizacja mieszkania zapewnia dostęp do wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej. Po drugiej stronie osiedlowej uliczki znajduje się ryneczek Pionier, na którym codziennie można kupić pachnące pieczywo oraz świeże mięso, warzywa i owoce. Dodatkowo znajduje się tam sklep Żabka, apteka Rosa, drogeria Rossmann, bankomat oraz Poczta Polska (więc awizo w skrzynce nie będzie problemem 😉 W sąsiedztwie znajdują się markety, liczne restauracje, szkoły podstawowe i licealne, a także przychodnia medyczna, stomatologiczna i weterynaryjna. W odległości 150 m znajduje się skwer, w którym można odetchnąć w cieniu drzew i zjeść pyszne lody naturalne.

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze czteropiętrowego bloku, co zapewnia prywatność oraz poczucie przestrzeni ze względu na brak zabudowań w  bezpośrednim sąsiedztwie. Blok przeszedł termomodernizację, a teren wokół niego jest ogrodzony, posiada osobne wejście z bramą automatyczną oraz liczne miejsca parkingowe przeznaczone dla mieszkańców. Obiektem zarządza prężnie działająca wspólnota mieszkaniowa, która planuje i realizuje liczne inwestycje.

POMIESZCZENIA:
Serce mieszkania stanowi ciepły i jasny salon liczący ponad 17 mkw, w którym znajduje się aneks kuchenny z nowoczesną zabudową na wymiar oraz wyjście na obszerny balkon, gdzie można rozkoszować się promieniami słońca aż do jego zachodu.
Liczący ponad 10 mkw pokój na planie kwadratu jest niezwykle ustawny, dlatego idealnie sprawdzi się jako główna sypialnia, lub też spełni swą rolę jako centrum dowodzenia młodego pokolenia. Aktualnie atrakcję pokoju stanowi magnetyczna ściana pokryta farbą tablicową, na której bez trudu można rozrysować plan podboju wszechświata. 
Przytulna sypialnia stanowi swoisty azyl zapewniający wytchnienie po całym dniu. Dzięki pięknemu naświetleniu pokój ten można zaadaptować także na domowe biuro
W nowoczesnej łazience każdy element został skrupulatnie przemyślany, aby jak najlepiej wykorzystać przeznaczoną przestrzeń i zmaksymalizować jej funkcjonalność.

DODATKOWE INFORMACJE:
Mieszkanie przeszło generalny remont w 2020 roku, podczas którego wymienione zostały wszystkie instalacje. Na każdym etapie dbano o najwyższą jakość stosowanych materiałów, gdyż właściciele szykowali to mieszkanie jako swoje miejsce na ziemi. 
W cenę mieszkania wliczone jest wyposażenie i komórka lokatorska.
Naziemne miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie są bezpłatne.

PODSUMOWANIE:
Jeśli zależy Ci na wysokim standardzie i funkcjonalności mieszkania oraz cenisz sobie bliskości wszelkich punktów handlowo-usługowych – nie czekaj! 

Skontaktuj się ze mną i spotkajmy się na prezentacji!

Aleksandra Tartanus-Organka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 500 026 816
a.tartanus-organka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre