Sprzedaż
529454
Izabelów
(gm. Zduńska Wola)
248 360 zł

Przedstawiam na sprzedaż działkę o powierzchni 3417 mkw położoną w Izabelowie, gmina Zduńska Wola, województwie łódzkim. 

Nieruchomość oddalona jest szkoły podstawowej w Izabelowie o 250 m, do najbliższego sklepu spożywczego dzieli ją jedyne 750 m. Odległość do Zduńskiej Woli to 2,5 km. Dodatkowo kursujący autobus MPK linia 11 zapewnia dogodne połączenie z miastem i jego infrastrukturą.

Piękne tereny zielone w okolicy zachęcają do aktywności. W pobliżu działki znajdują się lasy i tereny rekreacyjne, idealne na spacery, wycieczki rowerowe i grzybobranie.

Działka o numerze 207/10 ma kształt prostokąta (34 m szerokości x 170 m długości) zapewniając funkcjonalność i łatwość aranżacji. Prowadzi do niej droga asfaltowa o numerze ewidencyjnym 175/1, przy której powstała również droga rowerowa.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w związku z tym daje dużą swobodę w kształtowaniu wizji wymarzonego domu i zagospodarowania terenu występując o decyzję z warunkami zabudowy.

Jej klasy gruntów to RV – grunty rolne piątej klasy (pow. 0,3094 mkw) oraz ŁIV – łąki trwałe (pow. 0,0323 mkw).

W drodze poprowadzone są media tj. wodociąg, kanalizacja, prąd oraz linia telekomunikacyjna. Księga wieczysta jest wolna od wszelkich obciążeń. 

Działka w Izabelowie to idealne miejsce do zamieszkania dla osób ceniących przestrzeń, naturę i wygodę.

Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu umówienia się na prezentację działki.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre