Sprzedaż
527752
ul. Olendry Małe
Sieradz
(gm. Sieradz)
279 360 zł

Polecam do sprzedaży dom w spokojnej okolicy Sieradza.

OKOLICA
Budynek o pow. 78,59 mkw położony na działce o pow. 190 mkw w Sieradzu w pobliżu parku oraz rzeki Warty.
Do odnowionego rynku w Sieradzu mamy zaledwie 10 minut pieszo. Możemy na nim podziwiać fontannę, a także korzystać z  możliwości wypicia kawy we wspaniałym budynku na wodzie. Na rynku oprócz odpoczynku przy pluskającej wodą fontannie i spożywaniu aromatycznej kawy, możemy zjeść ciepły posiłek w jednym z punktów gastronomicznych.
W pobliżu znajdują się liczne sklepy, markety, punkty obsługowe, szkoła i przedszkole.
Decydując się na zakup domu w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

BUDYNEK
Jest to dom wybudowany w 1930 roku, rozbudowany w latach 90-tych, dach pokryty jest papą.
Do budynku doprowadzony prąd, woda i kanalizacja. Podwórko zagospodarowane jest kostką. Budynek jest położony przy drodze asfaltowej z daleka od ruchliwej ulicy, co zapewnia ciszę i spokój.

POMIESZCZENIA
W budynku, który ma pow. 78,59 mkw znajdują się pokój dzienny, pokój dziecięcy, kuchnia, łazienka z WC i kotłownia. Wchodzimy bezpośrednio do małego korytarza, z którego kierujemy się do holu. Następnie z holu możemy po lewej stronie wejść do pokoju dziennego, na wprost do łazienki z WC, po prawej stronie znajduje się duża kuchnia oraz pokój dziecięcy. Do kotłowni wchodzimy bezpośrednio z podwórka.

DODATKOWE INFORMACJE
– media miejskie
– ogrzewanie piecem węglowym zasypowym

PODSUMOWANIE
Jest to dom ze świetną lokalizacją zarówno dla singla jak i rodziny z dziećmi. Zaznamy tutaj ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home stagingu. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre