Wynajem
526638
ul. Łużycka
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
5 500 zł

Dzień dobry,

Prezentuję Państwu, piękny, nowy dom w którym  już dziś możecie zamieszkać! 

OKOLICA

Dom jest położony w dzielnicy Łódź Górna, blisko obwodnicy Pabianic (6 min), z której bezpośrednio można przedostać się na autostradę S14, Portu Łódź (6 min), czy Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (9 min).
Jest to bardzo zielona i prestiżowa część miasta, sam budynek zlokalizowany jest na skraju ogromnego Parku 1 Maja i Stawów Stefańskiego, do których dostaniemy się bezpośrednio z terenu zamkniętego osiedla. 

BUDYNEK

Wybudowany w 2014 roku z pustaka ceramicznego szeregowiec, znajdujący się na zamkniętym osiedlu Mewa Park. Do budynku przynależy miejsce parkingowe, przed domem. 

POMIESZCZENIA

Ten piękny nietuzinkowy dom, urządzony z ogromnym smakiem, składa się z dwóch kondygnacji.
Na pierwszej, do Państwa dyspozycji jest ogromny salon, połączony z jadalnią i kuchnią, o łącznej powierzchni 45 mkw. Przewidziano tutaj także toaletę i wiatrołap, w którym znajduje się pojemna szafa w zabudowie.
Druga kondygnacja, czyli piętro to już zupełnie inna bajka 🙂
3 sypialnie, jedna połączona z ogromną garderobą, pralnia i  łazienka, w której w zależności od potrzeb, weźmiemy gorącą kąpiel w wannie, kto wie, może nawet przy świecach, lub szybki prysznic. 

Jeśli natomiast zechcecie opuścić to cudowne wnętrze, zapraszam do ogródka, gdzie w intymnej atmosferze mogą Państwo zażywać relaksu.


DODATKOWE INFORMACJE

* ogrzewanie gazowe
* dostępne od zaraz
* czynsz wliczony w cenę

PODSUMOWANIE

Potrzebujesz wygodnie zorganizowanej przestrzeni, chcesz mieszkać w domu i zarazem mieć wszędzie blisko, myślę że ten dom jest dla Ciebie.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację domu !

 
Katarzyna Szpakowska
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 792 145 365
k.szpakowska@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre