Sprzedaż
525083
gm. Brzeziny
(pow. brzeziński)
90 360 zł

Przeglądasz oferty działek dostępne w okolicy Łodzi i zastanawiasz się, gdzie kupić? Mam dla Ciebie świetną działkę, której szukałeś!

Zapraszam do obejrzenia filmu
https://youtu.be/myqQNhimh0s

OKOLICA
Nieruchomość o pow. 1200 mkw położona jest w Paprotni gm. Brzeziny.
Paprotnia to wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie brzezińskim, w gminie Brzeziny. Przez wieś przebiega droga krajowa nr 72. Miejscowość włączona jest do sieci komunikacji autobusowej MPK Łódź: linia 53B, która łączy Brzeziny z dworcem Łódź Fabryczna oraz linia nr 90C, która łączy Brzeziny z osiedlem Janów w Łodzi. Obie linie mają krańcówkę w Brzezinach przy ulicy Głowackiego (koło Intermarche). Oprócz linii 53B i 90C, kursują także PKS-y i BUS-y prywatnych przewoźników. 

Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki to ok. 28 m x 41m, numer działki 119/6
Do działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy: budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego o wysokości kalenicy 8,5 m, szerokości elewacji frontowej od 9,6 m do 16 m i dachu dwuspadowym lub wielospadowym o zróżnicowanym kącie nachylenia połaci w zakresie 15-45 stopni.
Do działki prowadzi droga wewnętrzna.


PODSUMOWANIE
Jest to działka w świetnej lokalizacji, w której zaznamy ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Paulina Serafin
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 665 240 504
p.serafin@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre