Sprzedaż
519440
Koryta
(gm. Daszyna)
170 360 zł
OKAZJA!!! MIESZKANIE PLUS DZIAŁKA W JEDNEJ CENIE, 
TRZY W JEDNYM!!! Mieszkanie plus działka i garaż!!! PROMOCJA!!!
W cichej, spokojnej okolicy, tylko 10 km. od miasta, mieszkanie w bloku o pow. 66,89 mkw.

W skład nieruchomości wchodzą: 
– salon z balkonem, 17,58 mkw
– sypialnia, 11,97 mkw
– pokój, 10,51 mkw
– jasna kuchnia z oknem, 11,4 mkw
– łazienka, 3,52 mkw
– toaleta, 1,59 mkw
– przestronny przedpokój, 10,32 mkw
–  piwnica, 10 mkw 

Choć do generalnego remontu, cena sama mówi za siebie. Za 170 360 zł kupują Państwo: mieszkanie, działkę 500 mkw zlokalizowaną kilkanaście metrów od mieszkania, na której można postawić dom. Co więcej za tę kwotę dostajecie Państwo od Właścicieli murowany garaż za jedyne 170 360 zł.


Działka o powierzchni 500 mkw to Twoja szansa na stworzenie ogrodu, altanki lub miejsca do relaksu. Można tu zrealizować swoje marzenia o własnym kącie na świeżym powietrzu lub „uzbroić działkę” i wybudować dom. Okoliczni sąsiedzi tak właśnie ją zagospodarowali. Powstaje tam osiedle domków jednorodzinnych.  Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Pomimo potrzeby generalnego remontu, to mieszkanie może stanowić doskonałe lokum.  Zastanawiali się Państwo, jakie są możliwości wynajmu? To może być świetny krok w kierunku osiągnięcia stabilnych dochodów pasywnych. W pobliżu znajduje się zakład pracy zatrudniający wielu pracowników z Gruzji i Ukrainy, mogących stanowić idealną bazę najemców. Zarząd firmy współpracuje z prywatnymi inwestorami. Przeprowadzenie generalnego remontu, wyeliminuje tzw. wady ukryte, a lokal będzie od początku do końca zaaranżowany według Państwa wizji. Mieszkanie w pełni rozkładowe gwarantuje odrobinę prywatności dla członków rodziny lub współlokatorów. 

Dodatkowym, niekwestionowanym atutem tej nieruchomości jest otoczenie terenów zielonych i harmonijnych krajobrazów. Jakość powietrza nieoceniona. 

Blok, w którym znajduje się mieszkanie, przeszedł termomodernizację, co gwarantuje niskie koszty ogrzewania.

Nie przeocz nieoszlifowanego diamentu. Takich cen już nie ma! 
Zapraszam do kontaktu. Oferta nadal aktualna. 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre