Wynajem
514440
ul. Chryzantem
Łódź Doły
(gm. Łódź-Bałuty)
1 200 zł

Prezentuję Państwu na wynajem jasną kawalerkę w Łodzi po generalnym remoncie zlokalizowaną przy ul. Chryzantem 3. Mieszkanie jest idealne dla osoby ceniącej ciszę i spokój, a jednocześnie szukającej własnej przestrzeni w centrum miasta z łatwym dojazdem do uniwersytetu/pracy.

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się blisko samego Centrum Łodzi, jednak jest położone w bardzo spokojnej okolicy. Dotarcie do ulicy Pomorskiej lub Piotrkowskiej nie zajmuje dłużej niż 10-15 minut.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze z dziesięciu. W budynku znajdują się dwie windy.
Przy budynku znajduję się rozległy parking dla mieszkańców.

POMIESZCZENIA
Bardzo ważną zaletą mieszkania są duże okna oświetlające salon z aneksem kuchennym. W pokoju tym znajduje się biurko, łóżko, szafki, stolik kawowy i inne meble potrzebne do codziennego relaksu w mieszkaniu.
Aneks kuchenny został w pełni wyposażony (sprzęt kuchenny, talerze, sztućce) czyniąc kawalerkę gotową do zamieszkania w każdej chwili.
Znajdziemy tam również przestrzenną łazienkę z kabiną prysznicową, toaletą, pralką i szafkami codziennego użytku.

DODATKOWE INFORMACJE
Mieszkanie jest świeżo po generalnym remoncie, a wszystkie znajdujące się tam meble jeszcze pachną nowością. Dodatkowo zostało wyposażone w sprzęty użytku codziennego i naczynia co pozwala na zamieszkanie w nim bez konieczności dalszych inwestycji. 
Czynsz wynosi ok 280 zł, a razem z innymi opłatami eksploatacyjnymi ok 350zł.

PODSUMOWANIE
Zdecydowanie zachęcam do wynajmu tej kawalerki. Jest to idealne miejsce dla osoby ceniącej spokój i cisze nie rezygnując jednocześnie z bliskości do centrum miasta.

Karol Lewandowski

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 506 848 019
k.lewandowski@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre