Sprzedaż
511345
ul. Pilota Stanisława Wigury
Łódź Śródmieście
(gm. Łódź-Śródmieście)
383 360 zł

Szukasz mieszkania w samym sercu miasta jedynie 150 metrów od ul. Piotrkowskiej? Potrzebujesz rozwojowej przestrzeni, która zapewni niezwykły komfort życia w doskonałej lokalizacji?
Trzypokojowe mieszkanie z potencjałem czeka właśnie na Ciebie przy ul. Wigury 15!

OKOLICA:
Mieszkanie zlokalizowane jest w samym centrum Łodzi w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Piotrkowskiej, Galerii Łódzkiej i Multikina. Wokół znajdują się wszelkie punkty usługowo-handlowe oraz liczne restauracje.
Dzięki swojemu położeniu zapewnia wszelkie udogodnienia związane z życiem w samym sercu miasta. 
Dodatkowo mieszkanie jest świetnie skomunikowane z każdym zakątkiem Łodzi dzięki rozbudowanej komunikacji miejskiej.

BUDYNEK:
Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze dwunastopiętrowego wieżowca. Ze względu na brak zabudowań w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkanie zapewnia prywatność oraz poczucie przestrzeni. Okna skierowane są na zachód, dzięki czemu wszystkie pomieszczenia są pięknie doświetlone.
Budynek przeszedł termomodernizację, a jego teren jest ogrodzony i monitorowany. Przed wieżowcem znajdują się liczne miejsca parkingowe przeznaczone wyłącznie dla mieszkańców.

POMIESZCZENIA:
Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w bardzo przestronnym korytarzu, który umożliwi wygospodarowanie ogromu miejsca do przechowywania i prowadzi do każdego pomieszczenia z osobna.
Serce mieszkania stanowi duży, jasny i bardzo ustawny salon na planie kwadratu liczący ponad 23 mkw umożliwiający wydzielenie przestrzeni o licznym przeznaczeniu, w której można komfortowo spędzać czas w gronie rodziny i przyjaciół.
Sąsiadująca z pokojem dziennym kuchnia jest bardzo duża (blisko 10 mkw), dzięki czemu jest stworzona zarówno do wspólnego przygotowywania jak i spożywania posiłków.
Główna sypialnia na przeszło 12 mkw pozwala idealnie zagospodarować przestrzeń i zaspokoić wszelkie potrzeby jej mieszkańców. 
Trzeci pokój o powierzchni 10 mkw dzięki swojemu rozkładowi jest niezwykle ustawny oraz bardzo jasny z uwagi na znajdujące się w nim wyjście na balkon, na którym można rozkoszować się promieniami słońca aż do późnego wieczoru.
Osobna przestronna łazienka i toaleta pozwalają na równoczesne korzystanie z obu pomieszczeń.

DODATKOWE INFORMACJE:
Mieszkanie jest do remontu.
Przynależna komórka lokatorska znajduje się na tym samym piętrze.
Mieszkanie stanowi odrębną własność.
Księga wieczysta jest wolna od hipoteki.

PODSUMOWANIE:
Jeśli poszukujesz dla siebie i swoich najbliższych przestrzeni z niezwykłym potencjałem lub chcesz zainwestować swój kapitał w prawdziwie rozwojową nieruchomość w samym sercu Łodzi – nie czekaj!

Skontaktuj się ze mną i spotkajmy się na prezentacji!

Aleksandra Tartanus-Organka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 500 026 816
a.tartanus-organka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre