Sprzedaż
506325
ul. Gliniana
Rzgów
(gm. Rzgów)
499 360 zł

Od długiego czasu przeglądasz oferty działek dostępne w okolicy i zastanawiasz się, gdzie najlepiej ulokować swoje nowe miejsce na dom? Mam dla Ciebie świetną informację! Oto działka, której szukałeś!

OKOLICA
Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji na przedmieściach Rzgowa. Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewien, że będziesz miał zarówno ciszę i spokój, jak i dostęp do wszystkich udogodnień, jakie oferuje ta miejscowość. Do przedszkola czy też szkoły mamy zaledwie 2 minuty, a gdy przyjdzie czas by wyposażyć nasze spiżarnie w zapasy, to do najbliższego supermarketu mamy tylko 4 minuty, a jeśli najdzie nas ochota na podróż po wspaniałym Mieście Mody to do Centrum Handlowego Ptak dojedziemy w 6 minut!  Dla osób, które nie poszukują takich atrakcji w okolicy znajdziemy dużo terenów zielonych, więc jeżeli wyjedziemy na wycieczkę rowerową, to napewno będzie co zwiedzać.

DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary działki 1729/6 to ok. 25m x 87m.
Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka jest przeznaczona na tereny zabudowy mieszkaniowej, a w drodze znajdziemy media, które pozwolą nam na szybką budowę czyli: wodociąg, prąd, kanalizacje, gaz i światłowód.  
Co ważne, ten teren możemy podzielić na dwie niezależne działki budowlane.

PODSUMOWANIE
Jest to uniwersalna oferta działki pod zabudowę jakiej szukałeś/aś! Mamy tutaj jednocześnie lokalizację, w której zaznamy ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień miasta to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Jakub Dunaj
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 608 550 568
j.dunaj@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre