Sprzedaż
504894
ul. Władysława Broniewskiego
Sieradz
(gm. Sieradz)
280 360 zł

Szukasz 2-pokojowego mieszkania, które możesz urządzić w swoim stylu? To wnętrze czeka na właściciela skrywając przed Państwem ogrom możliwości. 

Dodatkowo wymieniona instalacja elektryczna przyspieszy proces, wystarczy delikatne odświeżenie, dzięki czemu szybko można się wprowadzić.

OKOLICA

Nieruchomość znajduje się przy ul. Broniewskiego w centrum Sieradza, województwo Łódzkie. W obrębie znajduję się wiele licznych udogodnień ze świetnym dostępem do komunikacji miejskiej. Pod blokiem znajdziemy liczne miejsca parkingowe. Sklepy spożywcze, osiedlowe, jak i supermarkety, galerie, apteki, bank oraz punkty usługowe i gastronomiczne. Na spacer doskonałym miejscem będzie Park Broniewskiego oraz rzeka Warta. Bliski dojazd do S8, sprawia, że bez problemu przedostaniemy się do Łodzi oraz Wrocławia.

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku wybudowanym z cegły i pustaków gazobetonowych. O budynek dba prężnie działająca Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

POMIESZCZENIA

W skład mieszkania o powierzchni 46,8 mkw wchodzą 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka z WC, do których wejdziemy oddzielnie z korytarza, gdzie znajdują się duże szafy wnękowe.

Na podłogach w pokojach wyłożony jest parkiet.

W pomieszczeniach solidne podwójne drewniane okna.

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska..

DODATKOWE INFORMACJE

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.
Wolne od wszelkich obciążeń.
Ogrzewanie posiada podzielniki ciepła.
Czynsz przy 1 osobie wynosi 400 zł.

PODSUMOWANIE

Jeśli poszukujesz nieruchomości dla siebie i swoich najbliższych oraz zależy Ci na zamieszkanie w miejscu urządzonym całkowicie po swojemu i w okolicy z dostępem do wszelkich udogodnień wkoło to mieszkanie jest dedykowane dla Ciebie.

Z wielką przyjemnością oprowadzę i przedstawię Państwu nieruchomość.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre