Sprzedaż
502972
ul. Biwakowa
Łódź Polesie
(gm. Łódź-Polesie)
1 880 360 zł

Mam możliwość zaprezentować Państwu piękny, niepowtarzalny dom, urządzony z wyobraźnią i świetnym gustem, położony na działce o powierzchni ponad 2870 mkw.
Przebywając w nim automatycznie przenosimy się w podróż po Azji.

OKOLICA

Dom położony jest w Łodzi, przy ulicy Biwakowej, w sąsiedztwie Uroczyska Lublinek i jednocześnie jednej z piękniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi.

Dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Polski: w odległości około 1km mieści się stacja kolejowa oraz wjazd na drogę ekspresową S14- która docelowo będzie połączona z Autostradą A2.

BUDYNEK

Jest to dom jednorodzinny, wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej ok. 240 mkw. (160mkw część mieszkalna, 80mkw usługowa).

Wybudowany w 2002 roku z pustaka ceramicznego z wielospadowym dachem, pokrytym dachówką. 

POMIESZCZENIA

Tutaj dzieje się magia…
Przekraczając próg domu, wszystkie troski zostawiamy za sobą i rozkoszujemy się prywatną oazą spokoju w balijskim stylu.

Zarówno meble, dodatki, jak i roślinność podkreślają egzotyczny charakter wnętrza, a wysoki sufit pozwala się zrelaksować i odprężyć.

Zwolennicy otwartych przestrzeni zakochają się bezpowrotnie. Przestrzeń na parterze to tak naprawdę jedna całość, której strefy wydzielają, zlokalizowane w centralnej części schody, które  prowadzą na piętro. I skoro już przy piętrze jesteśmy, to jest to idealne uzupełnienie parteru:

2 sypialnie, świetnie zorganizowana garderoba i mój faworyt, łazienka, a tak naprawdę pokój kąpielowy, nawiązujący do klimatu w jakim urządzony został dom.

Parter:
salon: 48,2 mkw
jadalnia: 13,6 mkw
kuchnia: 8,9 mkw
gabinet: 9,46 mkw
hall: 8,23 mkw

Piętro:
sypialnia: 13,8 mkw
pokój: 10,8 mkw
łazienka: 10,7 mkw
garderoba: 4,3 mkw

DODATKOWE INFORMACJE


– ogrzewanie gazowe
– garaż jednostanowiskowy
– powierzchnia działki 2877 mkw
– pięknie zagospodarowany i zautomatyzowany ogród
– obszerny taras w prywatnym jacuzzi

Jest to piętrowy dom, który daje możliwość prowadzenia działalności gospodarczej – na parterze domu zaprojektowano, dodatkowe ok..80mkw, które aktualnie służy jako pracownia, ale może być zagospodarowane w dowolny sposób – np. pod gabinet lekarski czy jako salon rozrywek.   

PODSUMOWANIE

Jeśli szukają Państwo domu, ale wszystkie wydają się takie podobne… Jeśli szukają Państwo czegoś innego, nietuzinkowego – TO WŁAŚNIE JEST TO!

Zapraszam do kontaktu, chętnie oprowadzę Państwa po tym cudownym miejscu.


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre