Sprzedaż
498595
ul. Bolesława Leśmiana
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
192 360 zł

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie do własnej aranżacji.

Nieruchomość znajduje się przy ul. Leśmiana 5 na Górnej. Całkowita powierzchnia to 36.96 m2, na których znajdują się sypialnia (9,3 m2) salon (16,1 m2) , kuchnia ( 4,4 m2), łazienka(2,4 m2) oraz przedpokój (4,76 m2). Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku. 

Naprzeciwko budynku, w którym mieści się mieszkanie, znajdują się drzewa, które docenią zwolennicy zieleni (szczególnie wiosną oraz latem).

W salonie znajduje się wielkie okno, które sprawia, że mieszkanie jest jasne oraz optycznie większe.

Mieszkanie nieumeblowane, do remontu.

Lokal zlokalizowany jest w spokojnej okolicy. Niedaleko znajdują się szkoły, przedszkola, żłobek. Zieloną okolicę uzupełniają liczne parki. Blisko zlokalizowane są sklepy spożywcze, przychodnia, warzywniaki oraz apteki.

Czynsz wynosi ok. 345 zł.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację mieszkania.

Martyna Rudzka
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 727 508 301
m.rudzka@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

 

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre