Sprzedaż
472153
ul. Henryka Sienkiewicza
Pajęczno
(gm. Pajęczno)
350 360 zł

Myślisz o budowie domu? Nie możesz się zdecydować czy mieszkać w mieście czy blisko miasta? A może masz budowę w planach, ale jeszcze nie chcesz zaczynać tej przygody? Ta działka to idealne połączenie tych składowych. Nieruchomość znajduje się w Pajęcznie przy ul. Sienkiewicza 26. W mieście, ale nie w samym centrum. Na działce znajduje się około 10 garaży, które są cały czas wynajmowane – chcesz zająć się takim biznesem, a w przyszłości się budować? Zrób, co chcesz – ta działka ma mnóstwo możliwości.

OKOLICA
Działka znajduje się w renomowanej części Pajęczna. Blisko znajduje się szkoła z basenem i halą sportową.

DODATKOWE INFORMACJE
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z KW. 
Na działce obecnie znajduje się około 10 garaży, wszystkie są wynajmowane – kolejny nabywca może dalej korzystać z takiej formy zarobku i wynajmować teren.

PODSUMOWANIE
Szukasz działki z możliwością budowy domu, chcesz mieszkać blisko miasta, chcesz by dzieci mogły na pieszo chodzić do szkoły? To idealna działka. Nie czekaj aż ktoś ją zarezerwuje – bądź pierwszy. Zadzwoń i dopytaj o szczegóły już dziś!!!

Barbara Papuga
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre