Sprzedaż
459386
Brodnia
(gm. Pęczniew)
249 360 zł

Marzysz o zamieszkaniu w małym klimatycznym domu blisko wody? Mam dla Ciebie właśnie taki mały dom, który możesz wykończyć jak chcesz.

OKOLICA
Dom o pow. 83,51 mkw położony na działce o pow. 2000 mkw w Brodni w gm. Pęczniew w pobliżu Zbiornika Jeziorsko oraz portu Jachtowego Ostrów Warcki.
W Porcie Jachtowym Jeziorsko w Ostrowie Warckim, jak i w Pęczniewie, mamy ogrom możliwości do spędzania czasu na lądzie, jak i wodzie, gdzie mamy do dyspozycji bogatą ofertę sportowych atrakcji takich jak: żaglówki, motorówki, rowery wodne, kajaki.
Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

BUDYNEK
Jest to dom wybudowany w 2020 roku z bloczków keramzytowych, które nie przyjmują wilgoci, mają dobrą akustykę i sprawią, że dom będzie ciepły.
Do budynku doprowadzony jest prąd i częściowo już rozprowadzony po budynku. Na podwórku znajduje się studnia, media, takie jak prąd czy wodociąg, znajdują się w drodze. Dodatkowo w drodze jest światłowód. Budynek jest położony przy drodze asfaltowej z daleka od ruchliwej ulicy, co zapewnia ciszę i spokój

POMIESZCZENIA
W domu, który ma pow. 83,51 mkw znajdują się trzy przestronne pokoje. Wchodzimy bezpośrednio do korytarza, z którego po prawej stronie możemy wejść do kotłowni. Następnie mamy salon, z którego możemy wyjść na zewnątrz poprzez duże rozsuwane okna. Salon jest połączony z otwartą kuchnią, czyli miejsce do wspólnego celebrowania posiłków i odpoczynku, dalej mamy łazienkę i dwie sypialnie.

DODATKOWE INFORMACJE
– aktualne pozwolenie na budowę
– ostatni wpis w dzienniku budowy jest z września 2021 roku
– dach pokryty papą
– okna firmy Schuco

PODSUMOWANIE
Jest to dom ze świetną lokalizacją, zarówno do zamieszkania na stałe oraz na spędzanie czasu w okresie letnim. Zaznamy tam ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko mamy na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Sylwia Wojtczak
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 785 991 222
s.wojtczak@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre