Sprzedaż
457772
ul. Stanisława Dubois
Zgierz
(gm. Zgierz)
785 360 zł

Prezentuję Państwu na sprzedaż niebywałą kamienicę w Zgierzu zlokalizowaną przy ul. Dubois 22. Właścicielami Kamienicy są osoby prywatne dla których kiedyś ten piękny budynek był domem rodzinnym.
To idealna propozycja dla inwestorów. 

OKOLICA
Kamienica znajduje się na spokojnym osiedlu. Wszędzie blisko, w okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoła, przychodnia. Ta część Zgierza jest pięknie zagospodarowana, droga Dubois jest drogą jednokierunkową dzięki czemu ruch uliczny jest tutaj niewielki.

BUDYNEK
Piękna kamienica z 1935 roku na działce o łącznej  
powierzchni 1301m 2. Powierzchnia kamienicy 113m 2, 
Wymaga generalnego remontu, ale aktualnie jest zamieszkiwana przez 3 rodziny. Wszystkie wynajmowane lokale są przystosowane do codziennego funkcjonowania. W lokalach są wymienione okna. Wszędzie jest prąd (instalacja częściowo wymieniona na nową), woda miejska. Przed budynkiem komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe. Dodatkowo z tyłu budynku ogród.

POMIESZCZENIA
Budynek składa się z 3 kondygnacji, na każdej znajdują się dwa lokale mieszkalne o powierzchni ok. 40m2. Łącznie jest 6 lokali mieszkalnych. Każdy lokal składa się z pokoju, kuchni, łazienki. Jeden z lokali ma łazienkę wewnątrz, natomiast drugi lokal ma łazienkę zlokalizowaną na korytarzu.

DODATKOWE INFORMACJE
Stan prawny nieruchomości to pełna własność z KW. Nie ma żadnych zadłużeń i obciążeń. Na działce znajduje się dobrze prosperujący lokal handlowo- usługowy o powierzchni 56m 2 oraz pomieszczenia gospodarcze o łącznej powierzchni 96m 2

PODSUMOWANIE
Jeśli myślisz o inwestycji przynoszącej zyski – nie zwlekaj , zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie. 

Barbara Papuga
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre