Sprzedaż
450360
ul. Heleny Radlińskiej
Łódź Doły
(gm. Łódź-Bałuty)
450 360 zł

Z radością prezentuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, położone na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Heleny Radlińskiej 9 w Łodzi. To przestronne i funkcjonalne mieszkanie, które zachwyca liczbą dodatkowych udogodnień.

Jednym z niezwykłych atutów tego lokum jest ogromna komórka lokatorska o imponującej powierzchni 8 mkw, idealna na przechowywanie rzeczy lub stworzenie osobistego pomieszczenia. Dodatkowo, mieszkanie posiada obszerny balkon, oferujący malowniczy widok na zieleń, co nadaje każdemu pobytowi wyjątkowy charakter.

Położenie na czwartym piętrze zapewnia mieszkanie nie tylko prywatnością, ale także korzystnymi widokami. Osiedle Marysin, w którym się znajduje, gwarantuje spokojne otoczenie, jednocześnie będąc blisko Arturówka, zaledwie 7 minut drogi.

W najbliższej okolicy mieszkania znajdują się rynek, sklepy, paczkomaty, apteka, przychodnia oraz liczne szkoły i przedszkola, co sprawia, że codzienne życie staje się wyjątkowo komfortowe. Dodatkowo, dogodna lokalizacja parkingu przed blokiem stanowi znaczące ułatwienie.

Mieszkanie składa się z:

salonu o powierzchni 19 mkw
sypialni 9 mkw
pokoju dziennego 11 mkw
łazienki 3 mkw
toalety 0.80 mkw
kuchni 6 mkw
korytarza 10 mkw

Mimo, że mieszkanie wymaga odświeżenia, jest gotowe na przyjęcie nowego właściciela. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń oraz możliwość kredytowania sprawiają, że ta oferta jest wyjątkowo atrakcyjna. Nie zwlekaj, bo taka okazja nie będzie dostępna długo!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre