Sprzedaż
450148
ul. Zgierska
Konstantynów Łódzki
(gm. Konstantynów Łódzki)
1 750 000 zł

Stacja diagnostyczna, warsztat samochodowy, a może auto-detaling? To wszystko razem z  powierzchnią mieszkalną może być na wyciągnięcie Twojej ręki! Zobacz Film

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży budynku zaprojektowanego pod stację diagnostyczną z funkcją mieszkalną lub biurową! Obiekt w świetnej lokalizacji na granicy Konstantynowa Łódzkiego! 

Łączna powierzchnia użytkowa budynku to 446,28 mkw, w tym część mieszkalna 297,11 mkw i część usługowa 110,52 mkw.

Działka, na której usytuowany jest budynek, ma 1790 mkw.

OKOLICA
Warsztat znajduje się przy niesamowicie ruchliwej ulicy Zgierskiej. Niespełna 2 minuty od działki znajduje się wjazd na Nową Drogę S-14! Wzmożony ruch drogowy, który możemy tutaj zauważyć o każdej porze dnia jest dla tej nieruchomości dodatkowym atutem. 

Tuż obok znajduje się myjnia samochodowa, dzięki czemu nie trzeba się martwić o uciążliwość warsztatu względem sąsiadów, a wręcz przeciwnie – funkcjonowanie tych dwóch obiektów obok siebie może być tylko dodatkowym plusem.

Dojazd do centrum Łodzi zajmuje 25 minut, a do Aleksandrowa kilka minut.
Wokół znajdziemy też wszelkie udogodnienia jak sklepy spożywcze – Lidl, Biedronka, Rossmann oraz Restaurację z domowymi obiadami. 

BUDYNEK
Składa się z dwóch kondygnacji. Jest świetnie przemyślany i od razu widać, że od pierwszej chwili projektowana była stacja diagnostyczna z funkcją mieszkalną! 

Poruszając się po nieruchomości z łatwością można docenić pomysł z jakim wszystko zostało zaprojektowane. Obiekt składa się z dwóch, wydzielonych części: mieszkalnej i usługowej (lokal użytkowy). Część usługowa, o funkcji stacji kontroli była przewidziana do obsługi pojazdów do 3,5 ton. Obie części są wydzielone za pomocą ścian, dzięki czemu część mieszkalna jest dyskretnie wydzielona od części usługowej, co zdecydowanie wpływa na komfort codziennego funkcjonowania.

POMIESZCZENIA
Część mieszkalna składa się z:

– kuchni
– 2 łazienek 
– 5 ustawnych pokoi
– salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras
– garderoby

Część usługowa składa się z:
– hali przeglądowej
– 2 x garaż
– 2 x wc
– pokój
– pomieszczenie socjalne
– kotłownia
– szatnia z łazienką
– pomieszczenie biurowe

DODATKOWE INFORMACJE
Nieruchomość nie jest zadłużona, nie posiada tez hipoteki.

PODSUMOWANIE
Nieruchomość jest rewelacyjną ofertą dla kogoś kto pragnie prowadzić biznes i mieć go cały czas pod swoim okiem i kontrolą. Układ budynku zapewnia komfortowe warunki pracy i mieszkania, a świetna lokalizacja sprawia, że baza klientów sama się napędza!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre