Sprzedaż
443690
ul. Rafała Bratoszewskiego
Aleksandrów Łódzki
(gm. Aleksandrów Łódzki)
232 360 zł

Prezentuję Państwu na sprzedaż Prawdziwą Perełkę w Aleksandrowie Łódzkim. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Bratoszewskiego 15. Lokal ma 32,30 m2 i jest bardzo funkcjonalny. Mieszkanie zostało bardzo dokładnie przemyślane i zaprojektowane. Funkcjonalność i wygoda na 32 metrach to jedna z podstawowych funkcji – tutaj spełnia się perfekcyjnie. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie bliskość wszelkich wygód takich jak sklepy, punkty usługowe, restauracje z jednoczesnym zachowaniem dyskretnego, cichego miejsca do mieszkania.

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się na spokojnym i bardzo wygodnym osiedlu. W pobliżu znajdują się liczne sklepy takie jak Pepco, Lidl, Biedronka i wiele innych osiedlowych sklepików oraz punktów usługowych jak np. fryzjer, kosmetyczka, restauracje itp. Linie autobusowe pozwalają na szybki dojazd do każdego miejsca w Łodzi. Do przystanku dzieli droga zajmująca jedynie 2 minuty pieszo.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na wygodnym pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Za oknem piękny widok, do salonu zaglądają zieloniutkie drzewka, siedząc przy stole można się poczuć jak w ogrodzie.

POMIESZCZENIA
Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki. Salon ma 17,33 m2 i jest bardzo funkcjonalny oraz ustawny. Kuchnia ma 4,46 m2 i jest otwarta na salon dzięki czemu zyskuje niesamowitą przestrzeń do kulinarnych poczynań. Sypialnia ma 8,51 m2 i jest bardzo przytulna. Łazienka mimo niewielkiego metrażu została podzielona na dwie strefy – kąpielową i WC. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne.

DODATKOWE INFORMACJE
Stan prawny nieruchomości to spółdzielcze własnościowe. Mieszkanie nie jest zadłużone, nie posiada też hipoteki. 
Czynsz jest bardzo niski – koszt miesięczny to 280 zł ze wszystkimi opłatami (prąd, gaz, woda, ciepło).

PODSUMOWANIE
Jeśli zależy Ci na posiadaniu wspaniałego, przestronnego M3 z nietuzinkowym widokiem, które podziwiać będziesz z zachwytem, nie czekaj! Umów się na dzień pokazowy i zarezerwuj – więcej takich w tej okolicy nie ma.

Barbara Papuga
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 698696742
b.papuga@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre