Sprzedaż
440537
Jakubice Baszków
(gm. Warta)
109 360 zł

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronną działkę siedliskową zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Baszków, w gminie Warta. Ta nieogrodzona i niezabudowana działka stanowi doskonałą okazję dla osób poszukujących spokojnego miejsca do zamieszkania lub rekreacji.

Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy, otoczona pięknymi terenami zielonymi, co czyni ją idealnym miejscem dla miłośników natury i spokoju.

W pobliżu działki znajdują się przyłącza do podstawowych mediów (prąd, woda), co ułatwia przyszłą zabudowę.

Nr działki 714/5
Wymiary działki ok. 46,52m x 89,27m x 34,32m x 90,87m
Do działki obowiązuje: 
STUDIUM UWARUNKOWAŃ I ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO MIASTA I GMINY WARTA

Uchwała LI/285/17 z dnia 2017-11-29 
– tereny osadnictwa wiejskiego, zabudowa siedliskowa.

Działka ma dogodny dojazd drogą asfaltową, co ułatwia komunikację zarówno z pobliskimi miejscowościami, jak i z większymi ośrodkami miejskimi.

Duże nachylenie terenu stwarza niezwykłe możliwości aranżacyjne i architektoniczne. Idealne dla osób marzących o nietuzinkowej zabudowie w harmonii z otoczeniem.

Dzięki nachyleniu, działka oferuje zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne krajobrazy. 

Działka znajduje się w pobliżu terenów zielonych, lasów i szlaków turystycznych, co sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Działka idealnie nadaje się do budowy domu jednorodzinnego, willi lub domku letniskowego. Duże nachylenie terenu pozwala na ciekawą aranżację przestrzeni, np. tarasowe ogrody, budynki z widokowymi tarasami lub nowoczesne projekty domów.

Doskonała opcja dla inwestorów poszukujących unikalnych działek z możliwością nietypowej zabudowy lub stworzenia atrakcyjnej bazy rekreacyjnej.

To wyjątkowa okazja na zakup pięknie położonej działki siedliskowej w spokojnej i malowniczej okolicy. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić na spotkanie w celu obejrzenia tej urokliwej nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre