Sprzedaż
432477
ul. Obornicka
gm. Łódź-Bałuty
(pow. Łódź)
399 360 zł

Dzień dobry!

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawe mieszkanie z ogromnym potencjałem i parkingiem! Lokal jest do remontu, ale ma już wymienione okna. Zapraszam do zapoznania się z opisem.

OKOLICA:
Blok położony jest na rogu ul. Obornickiej i Lutomierskiej. Lokalizacja zachęca do korzystania ze wszelkich udogodnień mieszkania w centrum miasta, a jednocześnie budynek jest lekko cofnięty względem ruchliwej Lutomierskiej, dzięki czemu w mieszkaniu jest bardzo cicho. 

Poza tym w bezpośredniej okolicy znajdziemy wszystko co do życia potrzebne:
– Manufaktura ok. 1km
– Przedszkole, szkoły podstawowe i liceum
– Sklepy spożywcze
– Markety (Lidl, Aldi, Pepco)
– Komunikacja miejska
– Apteki
– Centrum Medyczne

BUDYNEK:
Ten 10-piętrowiec posiada ogrodzony teren z parkingiem i terenem zielonym z ławeczkami!
Dostęp mają tylko mieszkańcy, a dostać można się dwiema furtkami i dwiema otwieranymi na pilota bramami!

Ponadto blok jest ocieplony, ze świeżą elewacją i nowymi windami!

POMIESZCZENIA:
Mieszkanie ma bardzo ciekawy, w pełni rozkładowy układ pomieszczeń. Obecnie do dyspozycji mamy 4 pokoje, kuchnię i łazienkę z osobną toaletą. Podczas planowania remontu istnieje też możliwość ponownej aranżacji wnętrza pod własne potrzeby. 

Wchodząc do mieszkania po lewej stronie znajdziemy jasną kuchnię ze sporym oknem i ekspozycją na wschód. Po przeciwnej stronie mamy ustawny salon z wyjściem na spory balkon na stronę zachodnią. Kształt zbliżony do kwadratu sprawia, że pokój jest bardzo ustawny.

Idąc dalej korytarzem po lewej stronie zobaczymy dwa podobne pokoje o zbliżonej powierzchni. Oba z dużymi oknami na wschód. Świetnie sprawdzą się jako pokoje dziecięce lub miejsce pracy.

Podążając wzdłuż korytarza natkniemy się na łazienkę i toaletę (które w razie potrzeby można połączyć w jedno pomieszczenie), oraz ostatni pokój z ekspozycją zachodnią. Ten pokój z powodzeniem spełni rolę sypialni, a widok z okna wysokiego piętra dostarczy pięknych widoków zachodzącego słońca. 

DODATKOWE INFORMACJE:
– Mieszkanie posiada komórkę lokatorską
– Na pietrze, w tej klatce jest tylko jedno sąsiadujące mieszkanie
– Parking dla mieszkańców i bramy na pilota
– Lokal gotowy do transakcji, bez żadnych wad prawnych i obciążeń
– Jest to mieszkanie środkowe, otoczone z każdej strony innymi lokalami. Dzięki temu aktualnie wszystkie grzejniki są skręcone na minimum, a w mieszkaniu jest ponad 20 stopni.  
Dostępne od zaraz
– Nowa winda
– Księga Wieczysta
Podzielniki ciepła na każdym grzejniku
– Wymienione okna

PODSUMOWANIE:
Mieszkanie ma ogromny potencjał i sprawia bardzo przyjemny odbiór, mimo stanu do remontu. Ogrodzony blok sprawia, że dostajemy przywileje inwestycji deweloperskiej, ale w lokalizacji w centrum i znacznie niższej cenie. Będzie to świetny wybór dla rodziny, a także jako inwestycja do dalszego wynajmu (w całości lub na pokoje). 

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania.

Igor Stolarek
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 605 889 090
i.stolarek@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre