Sprzedaż
430656
ul. 19 Lutego
Skierniewice
(gm. Skierniewice)
467 360 zł

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,2 mkw znajdujące się przy ul. 19 Lutego 8 w Skierniewicach. Położone jest w czteropiętrowym bloku z 1992 roku na 3 piętrze. Mieszkanie jest wygodne i dobrze doświetlone naturalnym światłem z powodu okien w każdym pokoju i kuchni.

Nieruchomość składa się z:
Salonu (20,4 mkw) z dużym balkonem
Pokoju (13,3 mkw)
Pokoju (10,2 mkw)
Przedpokoju (8,0 mkw)
Łazienki (4,2 mkw)
WC (2,0 mkw)
Kuchni (8,1 mkw)

Wchodząc do mieszkania znajdujemy się w przyjemnym i funkcjonalnym przedpokoju, który łączy ze sobą wszystkie pomieszczenia. Znajdują się w nim meble na wymiar o pięknej fakturze drewna, które bez problemu pomieszczą wszystko co potrzeba. Każdy kawałek przestrzeni w przedpokoju jest doskonale zaplanowany.

Kierując się w prawo wchodzimy do jasnego salonu, dobrze oświetlonego naturalnym światłem. Choć jego piękny wystrój może nam posłużyć jako inspiracja, wszystkie meble poza przedpokojowymi znikną, dając możliwości do własnej, wymarzonej aranżacji mieszkania. Salon jest duży, drzwi i okna balkonowe rozciągają się na długości całej ściany dając wrażenie dodatkowej przestrzeni. Nad nami elegancki sufit podwieszany z oświetleniem LED-owym, a podłoga z terakotą przystrojona fakturą drewna świetnie pasuje do każdego wystroju.

Duży balkon zaprasza do cieszenia się odpoczynkiem na świeżym powietrzu.

Naprzeciw wyjścia z salonu wchodzimy do kuchni. Jest raczej mała, więc codzienne utrzymanie porządku zajmuje mniej czasu. Okno kuchenne ma kierunek wschodni.

Z kuchni wchodzimy do przytulnego pokoju, który emanuje harmonią i ciepłem. Ściany w delikatnym jasnym fiolecie i podłoga o fakturze drewna nadają wnętrzu uroku. To idealne miejsce do relaksu i wypoczynku.

W drugim pokoju oryginalne połączenie 3 dopasowanych kolorów na ścianach i dwóch rodzajów paneli podłogowych dodaje mu wyjątkowego charakteru.

Osobna łazienka i toaleta to nieocenione udogodnienia, które zapewniają komfort życia, szczególnie przy większej liczbie domowników.

Lokalizacja tego mieszkania to jego wielka zaleta – znajduje się na osiedlu Widok, w bliskości rekreacyjnych i sportowych atrakcji, szkół, sklepów, placów zabaw, usług lokalnych, supermarketów i innych najważniejszych punktów miejskiej infrastruktury.

W pobliżu mamy też szybki dojazd autostradami do dwóch dużych miast:
• 1h 5 minut do Warszawy
• 1h do Łodzi

Blok ma własne bezpieczne podwórko otoczone ogrodzeniem i miejsca postojowe dla właścicieli na zamkniętym terenie.

Dodatkowe informacje:
• W bloku nie ma windy
• Do mieszkania przynależy piwnica (około 6 mkw)
• Uśredniony czynsz z opłatami wynosi około 1066 zł na 3 osoby.
• Właściciele chcieliby wyprowadzić się 3 miesiące po sprzedaży.
Kilka zdjęć ma napis 'wizualizacja’ prezentują jak mieszkanie mogłoby wyglądać w innym wystroju wnętrza.

To wyjątkowe mieszkanie wyróżnia komfort przestrzeni w trzech osobnych pokojach, doświetlonych naturalnym światłem, w idealnej, bezpiecznej lokalizacji, z potencjałem zaaranżowania go według własnych marzeń.

Zadzwoń i umów się na dzień pokazowy.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre