Sprzedaż
424202
Wola Cyrusowa-Kolonia
(gm. Dmosin)
220 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1562 mkw, z drewnianym domkiem o powierzchni 45 mkw, w Woli Cyrusowej-Kolonii, wsi znajdującej się na ternie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.

Miejscowość jest oddalona zaledwie 30 km od granic Łodzi.

Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę letniskową z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej.

Nieruchomość składa się z trzech działek o numerach :
256/3, 255/7, 254/2
Wymiar całkowity to ok. 38m x 42m

Działka jest ogrodzona, posiada bramy wjazdowe z dwóch stron. Znajduję się na niej drewniany domek o powierzchni ok 45 mkw. W domku do dyspozycji mamy salon z aneksem kuchennym, sypialnię i łazienkę. Nie zabraknie również tarasu, zadaszenia do parkowania samochodu, pomieszczenia gospodarczego na niezbędne przedmioty do tzw. „działkowania”.

Działka znajduje się w doskonałej lokalizacji, w pięknym otoczeniu zieleni i ciszy. W okolicy znajdują się lasy, ścieżki rowerowe, rezerwat przyrody, Łódzki Szlak Konny.

Odległości:

– do M1 Łódź – 23km
– do Brzezin – 11 km
– do Strykowa – 10 km
– do trasy A-2 – 10 km

Nieruchomość nie jest zadłużona, nie posiada też hipoteki.

Szukasz działki nietuzinkowej, innej niż wszystkie? Takiej, na której będziesz odpoczywać i cieszyć się pięknym zielonym otoczeniem?

Zadzwoń i umów się na prezentację już dziś!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre