Sprzedaż
417205
ul. Kosmonautów
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
270 000 zł

Poszukujesz mieszkania w rodzinnej i przyjaznej okolicy, które jest jednocześnie bardzo dobrze skomunikowane? Jeśli tak, to trafiłeś na idealną ofertę dla siebie!

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, ale wymaga odświeżenia/remontu.

OKOLICA
Nieruchomość znajduje się z dala od ścisłego centrum, w spokojnej i rodzinnej okolicy. Jest bardzo dobrze skomunikowane, przez co dojazd do samego centrum zajmuje nie więcej niż 10-15 minut.

Mieszkanie znajduje się na bezpiecznym osiedlu blisko głównych ulic takich jak ul. Pabianicka i ul. Władysława Bartoszewskiego.

Lokalizacja jest idealna dla rodziny z dziećmi poprzez bliskość wszelkiego rodzajów szkół i przedszkoli:
– najbliższa Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orląt Lwowskich znajduje się 200m od mieszkania,
– Przedszkole nr 122 w odległości 400m,
– oprócz tego w okolicy można znaleźć wiele sklepów spożywczych (Biedronka czy Lidl).

W bliskiej odległości 8 minut piechotą jest „Park Sielanka w Łodzi”. Ten piękny park jest świetnym miejscem na rodzinny relaks w letnie dni lub podczas zimowych spacerów.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku w dobrym stanie, o który dbają troskliwi i odpowiedzialni mieszkańcy. Wszystkie pomieszczenia są oświetlone przez duże okna, czyniące mieszkanie bardzo jasnym i komfortowym miejscem do relaksu.

POMIESZCZENIA
W nieruchomości znajdują się 3 ustawne pokoje i funkcjonalna łazienka z toaletą.
Z przytulnego salonu można bezpośrednio przejść do osobistej sypialni. Oprócz salonu w mieszkaniu można znaleźć też oddzielny zamykany pokój, przystosowany idealnie na pokój dla dziecka, a jasna kuchnia z dużym oknem czyni przygotowywanie codziennych posiłków przyjemnością. 

PODSUMOWANIE
Jeśli szukasz dobrze zlokalizowanego i dobrze skomunikowanego mieszkania to jest to oferta dla Ciebie. Dobra lokalizacja zapewnia łatwy dojazd na uczelnie/do pracy a bliskość wszelkiego rodzaju szkół czyni je idealnym miejscem dla rodziny z dziećmi.

Karol Lewandowski
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 506 848 019
k.lewandowski@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się w jaki sposób sfinalizować zakup tej nieruchomości ? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi pośrednikami.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre