Sprzedaż
409188
ul. Dąbrówki
Łódź Widzew Wschód
(gm. Łódź)
228 360 zł

Przedstawiam na sprzedaż niezwykle przestronną kawalerkę z fantastycznym balkonem typu loggia.

OKOLICA
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dąbrówki 18 na Olechowie . Osiedle jest bardzo spokojne i urokliwe, otoczone mnóstwem zieleni. Liczne ścieżki rowerowe, piękne chodniki i alejki obsadzone drzewami zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu.

W bliskim sąsiedztwie bloku obecne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe: Biedronka, Żabka, apteka, pizzeria, przedszkole (3 minuty pieszo), szkoła podstawowa (5 minut pieszo).

Dla osób które dojeżdżają do pracy poza Łodzią, mam świetną wiadomość – do zjazdu na autostradę A1 dotrzemy w ciągu 10 minut.

BUDYNEK
Blok czteropiętrowy, wybudowany w latach 80-tych. Klatki odnowione i wyposażone w domofon. Budynek właśnie przechodzi termomodernizację dzięki czemu, uzyskamy oszczędności na kosztach ogrzewania i nową piękna elewację.

POMIESZCZENIA
Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 37 mkw. Jest niezwykle przestronne i ustawne. Składa się z salonu, kuchni, holu oraz łazienki z osobnym WC.

SALON
Mierzy ponad 20 mkw, jest w bryle kwadratu, bardzo ustawny i funkcjonalny. Na tej przestrzeni jesteśmy w stanie pomieścić wszystko czego nam potrzeba. Wydzielimy w nim kilka stref: strefę sypialni, do pracy/nauki oraz miejsce do relaksu.

Na całej szerokości pokoju znajduje się balkon typu loggia (4,6 mkw).
W ostatnim czasie balkon został zabudowany, co sprawia że mieszkanie zyskało dodatkową przestrzeń. To rozwiązanie zapewnia nam chwilę wytchnienia w na świeżym powietrzu, bez konieczności wychodzenia z domu 🙂
Metraż loggii  jest on tak duży, że spokojne zmieścimy w nim stolik z krzesłami, a nawet leżak. Jest to fantastyczna dodatkowe miejsce do wypoczynku lub spotkań z bliskimi przez cały rok.

KUCHNIA
Kuchnia ma ponad 8 mkw. Pomieszczenie jest bardzo przytulne i doświetlone. To pomieszczenie niesie ze sobą ogromny wachlarz możliwości – spokojnie można przerobić ją na dodatkowy pokój.

KORYTARZ
O powierzchni ponad 4 mkw, stanowi idealny ciąg komunikacyjny pomiędzy wszystkimi pomieszczeniami.

ŁAZIENKA
Łazienka (2,91 mkw) i WC (0,9 mkw) stanowią dwa oddzielne niezależne od siebie pomieszczenia.

Mieszkanie z ogromnym potencjałem z możliwością przearanżowania pomieszczeń. 

Nie czekaj i sam sprawdź!!! Spotkajmy się na prezentacji 

Zapraszam do kontaktu.

Agnieszka Niewęgłowska-Kaucke
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

a.nieweglowska-kaucke@semprenieruchomosci.pl
+48 720 777 392

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami
finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego
końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home stagingu. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre