Sprzedaż
407700
ul. Władysława Łokietka
Sieradz
(gm. Sieradz)
440 360 zł

Na sprzedaż nieruchomość, która daje mnóstwo możliwości. Mieszkanie do odświeżenia, lub remontu pozwalającego na samodzielne zaaranżowanie wnętrza.

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home stagingu. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Na sprzedaż, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Sieradza przy ulicy Łokietka. Mieszkanie ma 69,4 mkw i znajduje się na 7 piętrze wieżowca. To idealne miejsce dla rodziny z dziećmi.

OKOLICA

Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze wieżowca w centrum Sieradza przy ulicy Łokietka. W pobliżu znajdują się liczne sklepy m.in. lidl, galeria sieradzka, zielony rynek. W okolicy znajdziemy szkołę, przychodnię czy aptekę. Mieszkanie położone jest zaledwie kilka chwil od dworca PKS. Idealna lokalizacja zapewnia szybki i łatwy dostęp do każdej części miasta.

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze wieżowca z wielkiej płyty. Blok ma osiem pięter i postawiony został w 1981 roku. Lokalem zarządza Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Pod blokiem znajduje się mnóstwo miejsc parkingowych.

POMIESZCZENIA

Przestronne, 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,4 mkw przy ul. Łokietka w Sieradzu.
Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, osobnej kuchni, WC i łazienki. Lokal posiada balkon typu “zimowy ogród’ Przeszklona i zamknięta loggia pozwala na podziwianie uroków miasta nawet zimą.

DODATKOWE INFORMACJE

– mieszkanie posiada dwustronny rozkład
– mieszkanie z KW
– komórka lokatorska o metrażu 8 mkw

PODSUMOWANIE

Poszukujesz mieszkania w centrum Sieradza, z którego będziesz mieć wszędzie blisko? To mieszkanie jest strzałem w 10!


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre