Sprzedaż
394683
ul. Przylesie
Zofiówka
(gm. Tuszyn)
599 360 zł

Leśna rezydencja w środku lasu… tak o niej mówią!

Poszukujesz odskoczni od miasta? Ale nie tylko na weekendy czy na sezon? To wypoczynkowy dom, w którym możesz mieszkać cały rok!

Kliknij tutaj aby obejrzeć prezentację wideo.

OKOLICA

Działka, na której stoi dom znajduje się w miejscowości Zofiówka w gminie Tuszyn. Jest to wspaniała lokalizacja dla tych, którzy chcą mieszkać w miejscu, w którym zapomną o troskach świata codziennego.

Jeśli trzeba będzie wyruszyć w delegację czy w dalszą podróż w odległe części Polski, to do S8 mamy 15 minut, a stamtąd już wszędzie blisko 🙂

Na większe zakupy możemy się udać do pobliskiego miasta Tuszyn, oddalonego o jedyne 15 minut, gdzie znajdują się supermarkety, szkoły, przychodnie, a oprócz tego w odległości 15 minut samochodem mamy również Centrum Handlowe PTAK.

Oprócz obecnych sąsiadów nikt już się tam nie wybuduje, więc mamy całe lasy dla siebie – bardzo prywatnie!

BUDYNEK

Dom został wybudowany w 1990 roku jako parterowy z poddaszem użytkowym oraz dachem dwuspadowym. Ściany budynku są murowane z pustaków i cegły ceramicznej, a dom jest dodatkowo ocieplony styropianem. Dach domu, jak i tarasu pokryty został blachodachówką.

Powierzchnia użytkowa
domu to ok. 91,5 mkw, a oprócz tego mamy 42 mkw dwustanowiskowego garażu oraz 48 mkw zadaszonego tarasu! 

POMIESZCZENIA

Na parterze od samego wejścia znajdziemy:

Przedsionek wraz z garderobą, gdzie będziemy mogli zdjąć i przechowywać buty czy okrycie wierzchnie. Stamtąd mamy dostęp również do łazienki z toaletą, w której znajduje się prysznic. 

Salon z kominkiem głównie ogrzewa dom, jak i serca gości w zimowe wieczory!

Tuż przy salonie znajduje się przestronna kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt kuchenny oraz otwarta wyspa z widokiem na dużą jadalnię. Na parterze znajdziemy również sporych rozmiarów główną sypialnię.

Na poddaszu znajdują się dwa dodatkowe pokoje, w którychbędziemy mogli ulokować naszych gości czy też nasze najdroższe pociechy!

DODATKOWE INFORMACJE

Działki o numerach 5/6 i 6/2 tworzą tę wspaniałą nieruchomość i dają nam w sumie 3255 mkw o pokaźnych wymiarach 76,58 m x 42,50 m. Na połowie działki, na której znajduje się dom, mamy szałas góralski, oczko wodnewędzarnię i studnię, a druga część działki pozostała bardziej dzika, porośnięta dorosłymi drzewami.

Za domem mamy miejsce, w którym możemy trenować naszą tężyznę i rąbać drewno do kominka, znajduje się tam przygotowana do tego drewutnia.

Do bryły domu przylega również murowany garaż dwustanowiskowy! 

Nie każdy dom może się pochwalić takimi udogodnieniami!

PODSUMOWANIE

Ta wyjątkowa nieruchomość w niesamowitym miejscu może być Twoja! Już dziś złap za telefon i widzimy się na prezentacji. Może to właśnie Ty będziesz w zimę wygrzewać się przy kominku!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre