749 360 zł

Marzysz o zamieszkaniu w  przytulnym, wykończonym domu?
To świetnie bo mam dla Ciebie właśnie taki dom.
Mały, funkcjonalny dom z poddaszem użytkowym do wprowadzenia.

zapraszam do obejrzenia filmu
https://youtu.be/5YCRucxNEIo

OKOLICA
Dom położony jest w Paprotni w dość cichej i spokojnej okolicy. Paprotnia to wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie brzezińskim, w gminie Brzeziny.
Przez wieś przebiega droga krajowa nr 72. Miejscowość włączona jest do sieci komunikacji autobusowej MPK Łódź: linia 53B, która łączy Brzeziny z dworcem Łódź Fabryczna oraz linia nr 90C, która łączy Brzeziny z osiedlem Janów w Łodzi. Obie linie mają krańcówkę w Brzezinach przy ulicy Głowackiego (koło Intermarche). Oprócz linii 53B i 90C, kursują także PKS-y i BUS-y prywatnych przewoźników.
Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

BUDYNEK
Jest to budynek mieszkalny wolnostojący wybudowany w 2018r, który znajduje się na ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Dom jest bardzo przytulny i funkcjonalny. Posiada parter, poddasze użytkowe, duże balkony i taras, z którego można wyjść na ogród. Dach posiada pełne odeskowanie, ocieplony jest pianą PUR, położona jest dachówka modułowa, strop monolit. Dom ocieplony jest styropianem 15 cm, zbudowany jest z bloczków Poroterm. Dom jest w dobrym stanie technicznym, wymaga jedynie odświeżenia.

POMIESZCZENIA
Dom znajduje się na działce o pow. 1000 mkw i ma pow. 111,3 mkw. Wchodząc do domu znajdujemy się na parterze o pow. 60,42 mkw., jest tutaj urządzony salon z otwartą kuchnią, gabinet i łazienka z WC.
Z korytarza schodami możemy przejść na pierwsze piętro o pow. 50,88 mkw, gdzie znajdują się 2 sypialnie, pokój dziecka oraz duża komfortowa łazienka z prysznicem.  Z każdego miejsca w domu nowy właściciel będzie mógł podziwiać okoliczną zieleń oraz wschód słońca.
Przez to, że dom jest gotowy do zamieszkania daje to możliwość dla przyszłego właściciela wprowadzenia się zaraz po zakupie.

DODATKOWE INFORMACJE
– ogrzewanie gazowe (butla), podłogowe sterowane systemem SALUS
– w cenie zakupu meble
– ogrodzenie panelowe,
– automatyczna brama i furtka 
– okna 3 szybowe
– szambo 10m3

PODSUMOWANIE
Dom może służyć rodzinie lub singlowi.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre