1 200 360 zł

Jesteś na etapie poszukiwań wymarzonego domu, do którego wchodzisz i mieszkasz? Zależy Ci na niskich opłatach za media? Lubisz spędzać czas na wolnym powietrzu w otoczeniu natury? Ta oferta jest stworzona idealnie dla Ciebie! 

OKOLICA

Dom zlokalizowany jest w Paprotni, gmina Zapolice. Leży na południowych obrzeżach Zduńskiej Woli, w której znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe. Najbliższy sklep spożywczy jest oddalony od działki o niecałe 100m.

Niedaleko wybudowana S8 pozwala na szybki dojazd do większych miast tj. Łódź czy Wrocław.

W najbliższym otoczeniu mieści się Zbiornik Kępina oraz przepływa rzeka Warta. Będą doskonałe na wypad rowerowy lub piesze wycieczki.

BUDYNEK

Dom jednorodzinny wybudowany został w 2010r. Wokół zadbana i urządzona działka. Dom znajduję się na działce 1539 mkw, a w wygospodarowanych 800 mkw dla lasu został zaaranżowany teren na ognisko. Trawnik podlewany jest poprzez system nawadniania. To wszystko sprawia, że każdą wolną chwilę spędza się na powietrzu. Wkomponowany zadaszony taras o powierzchni 48 mkw dodatkowo daję tą możliwość. Wystarczy wyobrazić sobie czytanie książek, picie kawy i spędzanie czasu z rodziną, aby wiedzieć jak dobrze żyje się w otoczeniu takiej przestrzeni.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada parter i piętro. Wybudowany w technologi murowanej z pustaka ceramicznego i  styropianu 12 cm. Dach ocieplony wełną mineralną i pokryty dachówką ceramiczną. Dom przyłączony został do kanalizacji oraz wody miejskiej. We wnętrzu zamontowano kominek. W 2021r. podłączona została fotowoltaika, a w ostatnim czasie dołożono pompę ciepła. W 80% wnętrze ogrzewane jest podłogowo, w pozostałej części zamontowane są grzejniki.

POMIESZCZENIA

Powierzchnia całkowita domu to 240 mkw. Nieruchomość jest bardzo funkcjonalna i uporządkowana. Każde z pomieszczeń jest wykorzystywane w konkretnych celach. Dopracowane zostały wszelkie drobiazgi. W holu oraz sypialni wygospodarowano oddzielną przestrzeń na garderobę zamykaną na drzwi przesuwne z lustrem. Duża kuchnia, a obok niej spiżarnia pozwalająca pomieścić dodatkowe artykuły spożywcze. Salon połączony z jadalnią przenikają się wzajemnie dając przestronność i komfort. Wiele okien daję dostęp do długiego widocznego dziennego światła, a wieczorami dobrze rozjaśnia zamontowane oświetlenie. Dwie łazienki, na dole z prysznicem, a na górze z wanną, z której przechodzi się do pralni. Sypiania z dostępem do strychu i dwa oddzielne pokoje z przeznaczeniem na pokój dla dziecka, gości jak i biuro, np. pod prace w trybie zdalnym lub działalność gospodarczą.

DODATKOWE INFORMACJE

W domu zamontowano okna 3 szybowe.
Domofon oraz brama otwierana na pilota. 
We wszystkich pomieszczeniach pozostaje pełne wyposażenie RTV, AGD oraz meble widoczne na zdjęciach.
Wiele miejsc parkingowych. Garaż wynosi 30 mkw. Na kostce brukowej przed garażem jak i przed bramą. Wspólnie pomieszczą 6 do 10 samochodów.
Działka nr. 99/5

PODSUMOWANIE

Jeśli choć trochę czujesz, że to miejsce jest wkomponowane w Twoją wizję domu zachęcam Cię do wykonania połączenia i umówienia się na prezentację.
Obejrzyj nieruchomość na żywo, aby móc w pełni poczuć jej potencjał i stworzyć idealne miejsce do życia.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre