Sprzedaż
385796
gm. Jeżów
(pow. brzeziński)
85 360 zł

Polecam Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem i możliwością zrobienia tarasu w miejscowości Popień w gminie Jeżów.

OKOLICA

Nieruchomość usytuowana jest w malowniczej okolicy. Wyglądając przez okno z salonu mamy piękny widok na pole kukurydzy. Jest to miejsce w sam raz dla miłośników ciszy i spokoju. W odległości 150 m znajduje się przystanek autobusowy, z którego bez problemu udamy się do centrum Jeżowa, do którego dzieli nas jedynie 5.9 km.

BUDYNEK

Dom kwalifikuje się do remontu. Ma w sobie ogromny potencjał do wykorzystania. Jest zbudowany z cegły. W nieruchomości znajduje się przyłącze wody, prądu oraz odprowadzenie szamba. Istnieje możliwość adaptacji strychu i powiększenia użytkowej powierzchni mieszkalnej.

POMIESZCZENIA

Łączna powierzchnia mieszkalna to 64,8 mkw.

Dom składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, pomieszczenia gospodarczego oraz kotłowni. Pomieszczenie gospodarcze wraz z kotłownią jest naturalnym i najbardziej optymalnym miejscem na łazienkę. Formę ogrzewania można bez problemu zmienić na piec kominkowy typu koza i umiejscowić go w salonie.

Ściany działowe są ze starej cegły, dzięki czemu możemy pozbyć się farby oraz tynku i stworzyć niesamowicie klimatyczną przestrzeń.

W pokoju sąsiadującym z kuchnią, w miejsce okien wychodzących na podwórze, możemy wstawić drzwi tarasowe i stworzyć swoją prywatną, odgrodzoną, zieloną przestrzeń.

DODATKOWE INFORMACJE

Do domu przynależą dwie duże komórki lokatorskie znajdujące się w odrębnym budynku gospodarczym. Od strony ulicy nieruchomość posiada odrębne wyjście na swój prywatny ogródek. Tuż obok nieruchomości znajduje się plac zabaw dla dzieci. 

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.

Istnieje możliwość zamówienia pełnego projektu architektonicznego wraz z wizualizacją.

PODSUMOWANIE

Jeśli zależy Ci na własnym domu z prywatnym ogrodem i tarasem w atrakcyjnej cenie, to ta oferta jest dla Ciebie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre