1 200 360 zł

Prawdziwe cudo, raj na ziemi dla osób kochających zieleń, kwiaty, przyrodę 🙂 Serce, które włożyła właścicielka w to przepiękne zielone życie jest nie do opisania. Wchodząc na działkę czujemy się jak w tajemniczym ogrodzie. To, co czeka Cię za bramą ogrodu… musisz to zobaczyć!!! Zapraszam do miejscowości Ługi w gminie Stryków koło Łodzi. Zobacz Film

OKOLICA
Okolica jest przepiękna i bajkowa. Aż trudno napisać standardowo i bez zachwytu, po prostu się nie da! Wokół przyroda, zieleń, spokój – ktoś powie, że to znajdziemy też w innych miejscach! Być może, ale to plus Zalew Stryków  oddalony o 7,8 km, do którego dostaniemy się w 9 minut samochodem czy Rezerwat przyrody Struga Dobieszkowska to już coś czego nigdzie indziej nie ma.

Leśny rezerwat przyrody pod Dobieszkowem znajduje się w granicach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich oddalonego o 14,6 km, do którego dostaniemy się w niespełna 17 min. samochodem.

Niedaleko znajduje się również tor do nauki bezpiecznej jazdy, dotrzemy tam w 10 minut samochodem, ponieważ odległość, która nas dzieli to tylko 7,4 km. Dla mniejszych pociech jest prawdziwa petarda w postaci Wodnego Placu w Arturówku – to tylko 19 minut samochodem i niecałe 14km.

BUDYNEK
Dom jest w bardzo dobrym stanie, wszelkie prace konserwatorskie były na bieżąco wykonywane. Nietypowa bryła domu sprawia, że możemy się tutaj poczuć cudownie sielsko 🙂 Ogrzewanie: fundamentowa płyta grzewcza + ogrzewanie kominkiem z rozprowadzeniem do każdego pokoju.

POMIESZCZENIA
Dom składa się z 5 pokoi, salonu z jadalnią oraz wygodną piękną kuchnią, dwóch łazienek, kotłowni oraz spiżarni.

PARTER:
Po wejściu do domu znajdziemy się w wygodnym wiatrołapie o wymiarach 3,2 mkw zaopatrzonym w przestronną szafę mieszczącą całą odzież wierzchnią. W szafie znajdują się również półki na obuwie oraz siedzisko i wieszak ścienny.

Następne pomieszczenie to wielki hall o wymiarach 12,7 mkw, z którego dostaniemy się do pięknego, przestronnego salonu o wymiarach 30 mkw. Salon połączony jest z jadalnią, która ma 9,8 mkw oraz kuchnią o wymiarach 8,6 mkw.

Na parterze znajdują się dwa dodatkowe pokoje o wymiarach 12 i 16 mkw, również na tym samym poziomie znajdziemy łazienkę z wygodnym prysznicem, łazienka ma 3,7 mkw. Dodatkowym atutem jest pomieszczenie gospodarcze, do którego dostaniemy się bezpośrednio z hallu i możemy je zaadaptować np. na spiżarnię, na 2,9 mkw można zmieścić sporo skarbów.

PIĘTRO I
Na piętrze pierwszym mamy usytuowane 3 pokoje, z czego jeden jest przeznaczony na przytulną sypialnię o wymiarach  19,3 mkw, z której mamy wyjście do zimowego  ogrodu. Drugi z pokoi ma 14,6 mkw i jest przeznaczony na komfortowe biuro, kolejne pomieszczenie zostało zaadaptowane na pokój gościnny i ma wymiary 9,7 mkw

Na tym piętrze została również zaprojektowana łazienka o powierzchni 6,2 mkw, jednak nie została wykończona, można ją zaaranżować według własnego uznania.

DODATKOWE INFORMACJE
Stan prawny nieruchomości to pełna własność. Nie jest zadłużona i nie posiada hipoteki.

PODSUMOWANIE
Jeśli kochasz zieleń, ale nie masz czasu urządzić swojego ogrodu, to tutaj już wszystko jest zrobione. Przyroda, która tutaj zagościła, wita Cię i prosi o zaopiekowanie się nią, a odwdzięczy się cudownymi, kolorowymi kwiatami i magicznym spokojem, którego nigdzie indziej nie znajdziesz!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre