Sprzedaż
382591
ul. Romualda Mielczarskiego
Ozorków
(gm. Ozorków)
350 360 zł

Widok na panoramę miasta, długie wieczory w klimatycznym nastroju oraz przestrzeń i wygoda dla wszystkich domowników.

To jest możliwe w malowniczym mieszkaniu przy ul. Mielczarskiego 12 w Ozorkowie.

OKOLICA

Mieszkanie znajduje się na bardzo zadbanym, obsadzonym zielenią osiedlu. Wszystkie bloki w okolicy są czteropiętrowe i czteroklatkowe, znajdują się w dużej odległości od siebie, dzięki czemu mamy zapewnione poczucie intymności.

Od strony wejścia do klatki znajduje się plac zabaw dla dzieci, jest duży i bardzo bezpieczny, oddalony od ulicy, a w jego sąsiedztwie mamy ławki, na których możemy usiąść, odpocząć i obserwować bawiące się maluchy.

W odległości 600 m od mieszkania znajduje się żłobek, przedszkole, basen, a w odległości 300 m szkoła podstawowa.

Wokół osiedla znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe: żabka, Intermarche, apteka, gabinet kosmetyczny, siłownia, pizzeria.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, blok w ostatnim czasie został ocieplony i odmalowany. Jest utrzymany w bardzo dobrym stanie.

POMIESZCZENIA
Przekraczając próg mieszkania wchodzimy na korytarz (10,3 mkw), z którego prowadzi wejście do: salonu, kuchni, łazienki, WC oraz trzech sypialni. Obecna jest w nim duża przesuwna szafa oraz dodatkowe wieszaki i półki na odzież wierzchnią.

Dwa największe i najbardziej słoneczne pomieszczenia to salon i kuchnia, to z ich okien możemy podziwiać piękne zachody słońca.

Salon (24,5 mkw) jest bardzo przestronny, ustawny i jasny, bryła prostokąta pozwala na wiele możliwość aranżacji wnętrza. Na całej szerokości pokoju znajduje się balkon (5,23 mkw). Jest on tak obszerny, że spokojne zmieścimy na nim stolik z krzesłami, a nawet leżak. To idealne miejsce na wypicie porannej kawy w otoczeniu zieleni oraz leżakowanie po ciężkim dniu pracy.

Kuchnia (12 mkw) jest bardzo widna i ustawna, pozwala na wydzielenie dwóch przestrzeni, do przygotowywanie posiłków oraz ich spożywania przy rodzinnym stole.

Po przeciwnej stronie mieszkania od wschodu znajdują się trzy pokoje.

Dwa z nich mają takie same wymiary i mierzą (8 mkw ) to idealne pokoje na biuro lub sypialnie z garderobą.

Mniejszy pokój mierzący ponad (5,75 mkw) obecnie pełni funkcję pokoju dziecinnego.

W łazience znajduje się wanna oraz umywalka, a osobna toaleta pozwala na równoczesne korzystanie z obu pomieszczeń, co jest ogromnym udogodnieniem dla wszystkich domowników.

DODATKOWE INFORMACJE:
Do mieszkania przynależy:
– komórka lokatorska

Możliwość dokupienia murowanego garażu, za cenę 20.000 PLN (garaż w odległości 150 m od bloku).

PODSUMOWANIE:

Jeśli poszukujesz przestrzeni dla siebie i swoich najbliższych, pragniesz komfortu i zadowolenia wszystkich domowników – nie czekaj!

Skontaktuj się ze mną i spotkajmy się na prezentacji!

Agnieszka Niewęgłowska-Kaucke

Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

a.nieweglowska-kaucke@semprenieruchomosci.pl
+48 720 777 392

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11,
90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami
finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami!

Podczas sesji zdjęciowej wykorzystano dodatkowe elementy wyposażenia wnętrza dzięki usłudze home staging. Podkreśla to charakter prezentowanej nieruchomości i pozwala zobaczyć potencjał, jaki w niej tkwi.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre