399 360 zł

Malownicza działka z urokliwym domkiem w sercu natury w pobliżu zbiornika Jeziorsko.

Ta wyjątkowa oferta to kwintesencja spokoju i harmonii z naturą. W sprzedaży są dwie działki o łącznej powierzchni 10800 m² oraz połowa urokliwego domku z własnym wejściem i własnym podwórkiem. Działka oddalona jest zaledwie 15 km od zbiornika Jeziorsko, do Brodni, gdzie znajduje się plaża.
Nieruchomości położone są w malowniczym Osowcu, w gminie Pęczniew, powiecie Poddębickim, to miejsce otoczone jest urokiem wiejskiej atmosfery. Najbliższa miejscowość, Zadzim, oddalona jest jedynie o 4 km. Do większych miast też jest blisko – do Łodzi 50 km, do Sieradza 30 km, a do stolicy, Warszawy, zaledwie 2 godziny jazdy samochodem.

To miejsce, które zapewni niepowtarzalne doświadczenie życia blisko natury. Teren płaski, otoczony zielenią i odległy od miejskiego zgiełku, oferuje spektakularne widoki.

W skład nieruchomości wchodzą:
– salon z kominkiem
– kuchnia
– użytkowe otwarte poddasze
– łazienka w osobnym budynku
– budynek gospodarczy

Nieruchomość posiada własną drogę dojazdową, a jej podwórko jest ogrodzone, zapewniając poczucie prywatności.

Rozkoszuj się wygodnym tarasem, gdzie znajdziesz wygodne fotele i stolik, idealne do relaksu i spożywania posiłków w letnie dni. Z tarasu rozciąga się sielski widok na zielone, kwitnące łąki, dodając uroku temu miejscu.

Wnętrze domu zachęca do spędzania czasu w komfortowych warunkach. Spora kuchnia pomieści wszystkie niezbędne meble kuchenne, lodówkę oraz wygodny stół z ławami, idealny do wspólnych posiłków.

Salon jest miejscem, gdzie można odpocząć przy kominku lub na wygodnej kanapie. Jasność wnętrza podkreślają dwa duże okna, wpuszczające do środka mnóstwo naturalnego światła.

Poprzez kręte schody dostaniesz się na poddasze, gdzie znajduje się dodatkowa przestrzeń, idealna na sypialnię lub gabinet do pracy. Z okien rozpościera się piękny widok na otaczającą przyrodę, co dodaje uroku i inspiruje do codziennego odpoczynku i twórczej pracy.

Podstawowe informacje:
Powierzchnia działek: 6200 m² i 4600 m²
Wymiary: 130 m x 35 m oraz 192 m x 35 m
Kształt: prostokąt

Szczegółowy opis: Teren charakteryzuje się płaskim ukształtowaniem, pokrytym trawą i częściowo zalesionym iglakami, co gwarantuje harmonię z otaczającą przyrodą. Działka zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, co zapewnia spokój i prywatność. 

Dostępne media  to prąd i woda oraz droga dojazdowa gruntowa utwardzona.

Atrakcje i infrastruktura: W bliskim sąsiedztwie znajdują się tereny rekreacyjne, głównie lasy, idealne na spacery i wycieczki rodzinne. Najbliższy sklep oddalony jest o około 4 km, co zapewnia dostęp do podstawowych usług.

Ta wyjątkowa oferta to niepowtarzalna okazja na stworzenie swojego wymarzonego domu w otoczeniu przyrody. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji lub umówienia się na osobiste spotkanie i obejrzenie nieruchomości na żywo.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre