Sprzedaż
365536
Proboszczowice
(gm. Warta)
59 360 zł

Przeglądasz oferty działek dostępne w okolicy i zastanawiasz się, na którą się zdecydować? Mam dla Ciebie świetną działkę, której szukałeś!

OKOLICA
Nieruchomość o powierzchni 1400 mkw położona jest w Proboszczowicach w pobliżu miasta Warty oraz portu jachtowego Ostrów Warcki.

W Porcie Jachtowym Jeziorsko w Ostrowie Warckim mamy ogrom możliwości do spędzania czasu na lądzie, jak i wodzie. Mamy do dyspozycji bogatą ofertę sportowych atrakcji takich jak:
– żaglówki, motorówki, łodzie
– rowery wodne, kajaki, łódki
– siatkówka plażowa, siłownia na świeżym powietrzu, tenis stołowy
– pole caravaningowe
– wakepark (wakeboard)
– spływy kajakowe

Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

DODATKOWE INFORMACJE
Numer działki to 235/2. Wymiary działki to ok. 11 m x 127 m.

Według Studium jest to działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy mieszkaniowej. W drodze znajdziemy media, takie jak: wodociąg, prąd. Jest możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy.

PODSUMOWANIE
Jest to działka w świetnej lokalizacji, w której zaznasz ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko masz na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre