Sprzedaż
365536
Proboszczowice
(gm. Warta)
64 360 zł

Przeglądasz oferty działek dostępne w okolicy i zastanawiasz się, gdzie kupić? Mam dla Ciebie świetną działkę, której szukałeś!

OKOLICA
Nieruchomość o pow. 1400 mkw położona jest w Proboszczowicach w pobliżu miasta Warty oraz portu Jachtowego Ostrów Warcki.

W Porcie Jachtowym Jeziorsko w Ostrowie Warckim mamy ogrom możliwości do spędzania czasu na lądzie, jak i wodzie, gdzie mamy do dyspozycji bogatą ofertę sportowych atrakcji takich jak:
– żaglówki, motorówki, łodzie
– rowery wodne, kajaki, łódki
– siatkówka plażowa, siłownia na świeżym powietrzu, tenis stołowy
– pole caravingowe
– wakepark (wakeboard)
– spływy kajakowe

Decydując się na zamieszkanie w tej okolicy możesz być pewny, że będziesz miał jak spędzać wolny czas. Dzięki licznym atrakcjom na łonie natury, każdy będzie mógł złapać chwilę oddechu, co wpłynie na regenerację sił i odzyskanie witalności.

DODATKOWE INFORMACJE
numer działki 235/2, wymiary działki to ok. 11m x 127m.
Według Studium jest to działka rolno-budowlana z możliwością zabudowy mieszkaniowej. W drodze znajdziemy media, takie jak: wodociąg, prąd.  Jest możliwość wystąpienia o Warunki Zabudowy.

PODSUMOWANIE
Jest to działka w świetnej lokalizacji, w której zaznasz ciszy i spokoju, a jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z udogodnień okolicy, to wszystko masz na wyciągniecie ręki.

Nie przegap tej oferty! Skontaktuj się ze mną już dziś, odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tej nieruchomości i już wkrótce może ona być Twoja.


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre