Sprzedaż
351383
ul. Braterska
Łódź Górna
(gm. Łódź-Górna)
149 360 zł

Polecam Państwu przestronną kawalerkę w Łodzi o powierzchni 23,80 m2 zlokalizowaną w dzielnicy Górna, przy ulicy Braterskiej 54

OKOLICA
Nieruchomość usytuowana jest w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Nieopodal położony jest park Tadeusza Rejtana oraz Park im. ks. J. Poniatowskiego. W najbliższym otoczeniu znajduje się również Aldi, Biedronka, Pasaż Łódzki szkoły, liczne restauracje, przystanki tramwajowe i autobusowe, apteka, fryzjerzy oraz stacja benzynowa.

BUDYNEK
Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowej ogrodzonej kamienicy. Nieopodal znajduje się dużo miejsc parkingowych. Okna w mieszkaniu wychodzą na południe.
W mieszkaniu zamontowane jest ogrzewanie elektryczne.

POMIESZCZENIA
Na wejściu do mieszkania ukazuje nam się aneks kuchenny wyposażony w sprzęt AGD, znajduje się tu również szafa w zabudowie na buty i kurtki.
Głównym pomieszczeniem w mieszkaniu jest przestronny salon z pojemną szafą w zabudowie. Został on wyposażony w wygodne kanapy oraz szafki do przechowywania. 
Znajduje się tu również łazienka z prysznicem.

DODATKOWE INFORMACJE
Mieszkanie jest po generalnym remoncie, zostały wymienione wszystkie instalacje.
Wysokość mieszkania to 3m, dzięki czemu przestrzeń wydaje się o wiele większa.

PODSUMOWANIE
Jest to mieszkanie dla osób, które chcą korzystać ze wszystkich miejskich wygód, takich jak bliskość sklepów, punktów usługowych i bardzo dobrej komunikacji miejskiej.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta – nie czekaj, skontaktuj się ze mną i umów na prezentację mieszkania!

Magdalena Jachnik
Opiekun Klienta / Pośrednik Nieruchomości

+48 609 993 050
m.jachnik@semprenieruchomosci.pl

SEMPRE NIERUCHOMOŚCI
ul. Łąkowa 11, 90-562 Łódź
www.semprenieruchomosci.pl

Zastanawiasz się, w jaki sposób sfinansować zakup tej nieruchomości? Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi doradcami finansowymi. Zapewnimy Ci bezpieczną transakcję. Rzeczy niemożliwe staną się możliwe! Jesteśmy z Klientami do samego końca sprzedaży.

Jesteśmy w systemie MLS. Współpracujemy ze wszystkimi Pośrednikami! 🙂

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre