Sprzedaż
343419
Józefów Widawski
(gm. Widawa)
320 360 zł

Oferuję na sprzedaż dom we wsi Józefów Widawski położony na przepięknym terenie, otoczonym grzybnymi lasami. Powiat łaski, gm. Widawa, skąd do Widawy jest 6 km, a do Łodzi około 60 km. Dom został wybudowany w 1966 roku na działce o powierzchni 1600 mkw. Powierzchnia całkowita domu to 80 mkw, z czego powierzchni użytkowej mamy 67 mkw.

W skład nieruchomości wchodzą:

PARTER
– wiatrołap (6,10 mkw)
– kuchnia (15,80 mkw)
– salon (21,74 mkw)
– pokój (15,75 mkw)
– łazienka (7,62 mkw)

Do wejścia głównego od strony podwórka prowadzi nas płyta chodnikowa. Przed drzwiami wejściowymi cień daje nam drzewo jabłoni, a tuż za drzwiami jest wiatrołap z przejściem do kolejnych pomieszczeń. Na wprost znajduje się salon, a po lewej stronie miejsce na łazienkę i wejście na poddasze. Natomiast po prawej jest kuchnia i pokój. Dom ogrzewany jest piecem typu koza.

Pozostają wszystkie elementy wyposażenia wnętrza w salonie (telewizor, 3 kanapy, stół z krzesłami, segment) i kuchni (lodówka, kuchenka gazowa, zlew), w której znajduję się koza, która bez problemu ogrzeje resztę pomieszczeń. Istnieje możliwość pociągnięcia przyłączeń z kuchni do łazienki. Przestrzeń jest bardzo widna.

Nad całą powierzchnią parteru znajduje się poddasze nieużytkowe.

Frontowa brama prowadzi od domu do dalszej części nieruchomości: stodoły i 2 budynków gospodarczych z garażem na 3 samochody. Na działce o powierzchni 1600 mkw można cieszyć się prywatnością. Od przodu domu można wygospodarować taras.

Budynek z 1966 roku wykonany z pustaka. Izolacja budynku metodą szlamową. Na dachu znajduje się termozgrzewalna papa. Okna plastikowe wymienione w 2022 roku i podwieszane sufity.

Doprowadzona instalacja wodociągowa, studnia, a wzdłuż ulicy pociągnięty jest światłowód.

Nieruchomość znajduje się z dala od ruchliwej ulicy, w otoczeniu lasu.

Do szkoły w Widawie dojeżdża autobus. Autem w godzinę dojedziemy do Łodzi, w 8 min do Widawy. Wolny czas możemy spędzić na kajakach na rzece Widawce.

Wieś jest w bliskim sąsiedztwie lasów. Dodatkowy garaż na trzy samochody oraz dogodna lokalizacja gwarantują, że to idealne miejsce dla tych, którzy pragną mieszkać z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu natury.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, umówimy się na oglądanie nieruchomości i porozmawiamy o możliwościach zakupu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre