Sprzedaż
340358
ul. Jana Kazimierza
Stanisławów Pierwszy
(gm. Nieporęt)
230 000 zł

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z aktualnym pozwoleniem na budowę o powierzchni 585 m2. Zlokalizowana w podwarszawskiej gminie Nieporęt.

W drodze bezpośrednio przy działce znajdują się:
– gaz
– prąd
– wydane pozwolenie na budowę obejmuje wykonanie szamba o pojemności 10 m3

Działka jest usytuowana bezpośrednio przy cichej drodze osiedlowej (utwardzona gruntowa / częściowo z kostki brukowej z wykonanymi krawężnikami, droga wewnętrzna). W sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna oraz zabudowa willowa. W pobliżu otulina lasu i kanału Żerańskiego, niedaleko od Zalewu Zegrzyńskiego. Zakupy można robić m. in. w okolicznych sklepach (Biedronka ok. 1 km, Delikatesy ok. 1,3 km). Najbliższa szkoła podstawowa mieści się około 1 km od działki (10 minut piechotą).

Nieruchomość jest dobrze skomunikowana z centrum Warszawy oraz ulicą Modlińską, do której można dotrzeć zarówno samochodem, jak i transportem miejskim (przystanek WTM „Przyleśna” ok. 250 m – linie autobusowe 705 i 735 jeżdżą bezpośrednio do stacji Metro Marymont).

Zielona i cicha okolica sprzyja wycieczkom pieszym i rowerowym po okolicznych lasach, wzdłuż ścieżek przy kanale Żerańskim lub bezpośrednio nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie można uprawiać sporty wodne i rekreację przez cały rok.

Teren działki jest płaski, skoszony, uporządkowany i przygotowany pod inwestycję. Na terenie działki rośnie kilka ładnych drzew (brzozy, sosny), które nie kolidują z potencjalnym domem.

Istnieje możliwość dokupienia drugiej sąsiedniej działki nr ewid. 77/7 o pow. 683 m2.

Dla obu działek 77/6 oraz 77/7 zostało wydane w 2021 roku ostateczne pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Nieruchomość będzie przekazana nowemu właścicielowi wraz z pozwoleniem na budowę oraz gotowym projektem budowlanym bardzo funkcjonalnego domu. Zakłada on garaż na 1 auto, na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienkę, a na piętrze 4 sypialnie i łazienkę. Rzuty prezentujemy wśród aktualnych zdjęć działki.

Jest to idelany, gotowy produkt zarówno dla osób poszukujących gotowego rozwiązania w dobrej lokalizacji z ciekawie zagospodarowaną przestrzenią, jak i dla dewelopera chcącego rozwijać swoją działalność w zielonej gminie Nieporęt.

Dodatkowo istnieje możliwość zlecenia wykonania robót budowlanych w zakresie budowy stanu surowego bez więźby dachowej za dodatkową opłatą do uzgodnienia.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu! Umów się i obejrzyj tą wyjątkową nieruchomość osobiście!

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre