499 000 zł

Prezentujemy Państwu siedlisko w cichej miejscowości Pilchy nad jeziorem Roś. Jezioro jest bezpośrednio skomunikowane z jeziorem Śniardwy.
Działka o powierzchni 1911m2 wraz z domem o powierzchni 115m2 są wspaniałym miejscem do wypoczynku dla rodziny lub doskonałą lokalizacją dla inwestora. Bardzo bliskie sąsiedztwo jeziora umożliwia wypoczynek na wielu ogólnodostępnych plażach oraz uprawianie sportów wodnych.
Osoby lubiące wycieczki i spacery oraz grzybiarze znajda w okolicy obfitość lasów i tras turystycznych. W pilchach znajduje się sklep spożywczy z podstawowymi produktami oraz w sezonie letnim restauracja.

Pilchy to bardzo cicha i spokojna miejscowość, w której jakby to nie zabrzmiało kończy się droga:) jest z trzech stron otoczona przez piękne i czyste jezioro Roś. W okolicy powstaje bardzo dużo działek rekreacyjnych a okoliczne tereny cieszą się coraz większą popularnością wśród turystów. Do położonego w odległości 16km Piszu można dopłynąć jeziorem Raś. W Piszu zaś znajdą Państwo sklepy spożywcze, gospodarcze, apteki, restauracje, bary, stacje benzynowe oraz w razie potrzeby szpital.
Od Ełku Pilchy dzieli dystans 50km a od Mrągowa 70km.

Zapraszamy do kontaktu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre