Sprzedaż
340335
pl. Plac Teodora Axentowicza
Kraków Krowodrza
(gm. Kraków-Krowodrza)
6 490 zł

Do wynajęcia oferuję duży lokal użytkowy zlokalizowany nieopodal ścisłego centrum Krakowa. Lokal jest świetnie dostosowany do działalności wymagającej eleganckiego biura a jego lokalizacja umożliwia zarówno bycie dobrą bazą wypadową w każdą stronę Krakowa jak i dogodne dojazd dla Twoich klientów.

DANE LOKALU:
Prawie 120 m2 lokalu zostało podzielone na 8 przestrzeni:
4 jasne pomieszczenia o powierzchniach: 21, 20 oraz 22 m2 oraz jedno o powierzchni 19m2 z dostępem do podręcznego schowka (2,64 m2)
– dodatkowy schowek/magazyn/pokój
– kuchnia/dodatkowy pokój
2 toalety – jedna z nich przy korytarzu z myślą o klientach i odwiedzających biuro, z kolei druga, z natryskiem osobna dla komfortu pracowników
– korytarz/komunikacja (z wyjściem na zielony balkon z widokiem na dziedziniec)

W lokalu zamontowany jest system alarmowy wraz z czujkami ruchu.
Lokal wykańczany jest w klasycznym i eleganckim stylu z zachowaniem elementów charakterystycznych dla kamienicznego stylu tj. odnawiane drzwi czy piękne piece kaflowe. W pomieszczeniach znajduje się wykładzina, która doskonale wycisza, z kolei wysokie sufity dają poczucie dużej przestrzeni.

LOKALIZACJA:
Plac Axentowicza to świetna lokalizacja dla Twojego biznesu. Niewielkie oddalenie od Rynku Głównego a jednocześnie lokalizacja poza ścisłym centrum zapewnia możliwość zostawienia samochodu nieopodal drzwi do budynku. Wokoło zlokalizowanych jest wiele punktów na mapie Krakowa, które mogą być przydatne do prowadzenia działalności oraz dla Twoich pracowników:

  • Plac Axentowicza – zielony skwer Krakowa, przestrzeń na odpoczynek/przerwę – spory ruch pieszych
  • sklep spożywczy
  • lokale gastronomiczne np. Pizza Hut, cukiernia, Good Lood, restauracja
  • niewielkie oddalenie od węzła komunikacyjnego miasta – Placu Inwalidów lub Grottgera

W odróżnieniu od innych kamienic, w tym budynku na Twoich klientach korytarz zrobi bardzo dobre pierwsze wrażenie. W budynku zostały wymienione okna na nowe a klatka schodowa wyremontowana. Z kolei do każdego z pięter prowadzą dodatkowe drzwi wahadłowe, które ograniczają hałas z pola czy odgłosy osób poruszających się schodami.

FINANSE:

  • 6490 zł netto – najem
  • ok. 370 zł – opłaty do administracji (w tym zaliczka na wodę zimną, śmieci)
  • prąd wg liczników -> ogrzewanie pomieszczeń z odrestaurowanych piecy kaflowych z wkładką elektryczną, natomiast wody z podgrzewacza

Według poprzednich najemców lokal jest bardzo ciepły. W dzisiejszych czasach ogrzewanie elektryczne jest porównywalne finansowo do gazowego (w związku ze wzrostem kosztu gazu) czy MPEC (przy którym odbiorcy płacą część stałą rachunku przez cały rok).

Podczas prezentacji istnieje możliwość obejrzenia mniejszego lokalu użytkowego/mieszkania o powierzchni 73 m2 na II piętrze.

Docelowo będzie istnieć możliwość powiększenia powierzchni wynajmu o lokale na tym samym piętrze lub w tym samym budynku.

* Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre