395 000 zł

Brzozówka gm. Okonek. Na sprzedaż dom wolnostojący powstały z renowacji przedwojennego budynku gospodarczego.

Dom o łącznej pow. użytkowej ok. 550 m2 położony na działce (własność) o pow. ponad 1800m2. Działka jest ogrodzona i częściowo zagospodarowana (drzewka owocowe, kwiaty, warzywnik). Uzbrojona w  prąd, wodociąg i szambo bezodpływowe. Dom ogrzewany jest centralnie (piec na węgiel i drewno) oraz kominkowo (kominek typu koza). Okna zostały wymienione  na PCV i dostosowane do dawnych otworów okiennych.

Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową, natomiast ostatni odcinek drogą gruntową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zabudowa zagrodowa i działki rolne.

Budynek o łącznej pow. 550 m2 składa się z części mieszkalnej i gospodarczej.

Część mieszkalna:

Parter: złożony z  salonu połączonego aneksem kuchennym o łącznej pow. 40 m2, przedpokój z dużą szafą w zabudowie i schodami prowadzącymi na piętro domu o pow. 23m2,oraz łazienki pow. 7m2
Poddasze: w skład którego wchodzą trzy sypialnie o pow. 7,5m2; 6,2m2; 16m2, łazienka z prysznicem z odwodnieniem liniowym o pow. 5m2 oraz część otwarta.

Część gospodarcza:

Parter: pomieszczenia gospodarcze o łącznej pow. ok. 150m2 wraz  z boksami dla koni, do niedawna obecny właściciel prowadził niewielką stajnię.
Otwarta część poddasza do własnej aranżacji o pow. ok. 100m2,
Obecny właściciel dysponuje projektem opracowującym zagospodarowanie poddasza pod pokoje gościnne wraz z łazienkami.

Na nieruchomości znajduje się również wędzarnia, murowany kominek, letnia kuchnia pod zadaszeniem oraz garaż w bryle budynku. W chwili obecnej właściciel jest w trakcie budowy nowego komina.

Nieruchomość ma potencjał inwestycyjny. Idealne miejsce na prowadzenie działalności agroturystycznej z możliwością prowadzenia stajni.

Brzozówka to wieś położona w pobliżu drogi krajowej S11 Piła – Koszalin, pomiędzy Chojnicami (60km),a Czaplinkiem (40km), do najbliższych miejscowości dojazd to ok 10 km do Okonka oraz 15 km do Szczecinka. Nieruchomość położona tylko 3 minuty od wsi Lotyń, w której znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół, sklepy.

POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre