Sprzedaż
340233
Januszewo
(gm. Naruszewo)
370 000 zł

Dom jednorodzinny, całoroczny, o powierzchni 86m2, posadowiony na działce 1200m2 w miejscowości Januszewo, gmina Naruszewo, powiat płoński. Doskonały i szybki dojazd do Warszawy Trasą Gdańską.
Dom może być wykorzystywany jako całoroczny, lub w okresie letnim jako rekreacja. Duża działka z licznymi drzewami owocowymi oraz nasadzeniami roślin ozdobnych tuż przy domu. Przy domu pełna infrastruktura.
Dom parterowy składa się z: wiatrołap, trzy pokoje (w tym jeden przejściowy), kuchnia, łazienka oraz kotłownia. Pokoje doskonale doświetlone, słoneczne. Kuchnia z jadalnią obszerna, widna. Na podłodze, w pokojach panele winylowe natomiast w kuchni, przedpokoju i łazience jest terakota.
W roku 2004 wymieniono wszystkie okna, centralne ogrzewanie oraz całą elektrykę. W 2011 roku zrobiono dach, ocieplenie i elewację, natomiast 3 lata temu wstawiono nowy piec gazowy.
Dom bardzo dobrze utrzymany i docieplony (podwójny mur pustak i cegła).
Media: prąd, woda miejska, ogrzewanie gazowe, butla z tyłu za domem w niewidocznym miejscu (wykupiona na własność), duże szambo.
Na działce dodatkowy budynek 91m2, w którym mieści się garaż z pomieszczeniami gospodarczymi. Ostatecznie budynek można przerobić na dom mieszkalny.
Bardzo dobra oferta dla każdego, kto niekoniecznie musi mieszkać w mieście. Świetna propozycja domu rekreacyjnego.
Generalnie, dla miłośników przyrody, przestrzeni, bażantów i klimatów sielsko-anielskich.
Chcesz odpoczywać z dala od dużego miasta ? Tu czas płynie wolniej, a do tego pełen relaks.
Ta oferta może Ci się spodobać.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre