Sprzedaż
340085
ul. Kaliska
Warszawa Ochota
(gm. Ochota)
4 390 000 zł

WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ NA OCHOCIE!!

Pięknie wykończony dwupoziomowy apartament o nietuzinkowej aranżacji, przeznaczony dla klienta o wysublimowanym guście o powierzchni 207 m2 składający się z 4 pokoi rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach. Przestronna i jasna część gościnno-wypoczynkowa, z której rozpościera się fantastyczny widok na panoramę Warszawy i zieleń, połączona jest z otwartą, w pełni wyposażoną kuchnią. Na drugiej kondygnacji znajdują się przestronna strefa nocna, w skład której wchodzi sypiania główna z pokojem kąpielowym i garderobą oraz dodatkowa sypialnia i gabinet. Dwa przestronne tarasy w tym jeden z jakuzzi idealnie dopełniają przestrzeń apartamentu, tworząc dodatkową strefę wypoczynkową.

Nieruchomość zaprojektowana została przez znane studio projektowe Art Design i wykończona w stylu modern Glamour. materiałami najwyższej klasy. Na uwagę zasługuje wykorzystanie materiałów najwyższej klasy oraz niestandardowa wysokość pomieszczeń 3,1 m. Dodatkowo apartament wyposażony jest w system smart dom, umożliwiające zdalną regulację między innymi klimatyzacji, rolet, oświetlenia.
Inwestycja dewelopera LC Corp obecnie znanego pod nazwą Develia, w której mieści się prezentowany apartament, wykonana została przez firmę Erbud.

Mieszkanie posiada dwa podziemne miejsca parkingowe oraz komórkę lokatorska płatne dodatkowo 150 tysięcy.

LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA

Lokalizacja penthousu zapewnia dogodne połączenie z Centrum miasta jak również, komfort i ciszę. Niewątpliwymi atutami są bliskość metra oraz niedalekie sąsiedztwo licznych restauracji, kawiarni oraz Pól Mokotowskich. Dwustronny apartament z ekspozycją na stronę Północną i Południową, gwarantuje spektakularne widoki na panoramę miasta i zieleń.

Prezentowana nieruchomość znajduje się na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Ochoty.
„Rezydencja Kaliska”- miejsce równie piękne co kameralne. Od początków istnienia tego urokliwego miejsca postrzegana przez Warszawiaków jako miejsce elitarne i wyjątkowe. Kameralny klimat Ochoty wraz z otoczeniem drzew i zieleni powoduje, że lokalizacja wraz z pięknymi ulicami nadaje jej niepowtarzalny urok i charakter, który wielu wymagających klientów ceniących wysokie standardy wybiera na swój dom.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre