Sprzedaż
340011
ul. Telefoniczna
gm. Łódź-Widzew
(pow. Łódź)
487 025 zł

Na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem idealne dla rodziny i osób ceniących spokój.

nowoczesne osiedle
prestiżowa inwestycja
cicha i przyjemna okolica
apartamentowiec z 2017 roku
duży taras
Pomorska Park
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego apartamentu położonego przy ul. Telefonicznej 23.

Spokojna okolica, między ulicami Telefoniczną a Pomorską – tu znajduje się prestiżowa inwestycja mieszkaniowa – Pomorska Park. Osiedle o eleganckiej, nowoczesnej architekturze wkomponowane w otoczenie jest idealnym miejscem do zamieszkania dla osób w każdym wieku. Usytuowanie inwestycji gwarantuje mieszkańcom bliskie sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych.

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 55,66 m2. Duże okna, jasne wnętrze oraz wysokość pomieszczeń sprawiają, że czujemy tu przestrzeń i jest bardzo widno. Odnajdujemy tu spokój potrzebną dla dla każdego.

Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze budynku z 2018 r. Składa się 3 pokoi: z salonu, z którego możemy wyjść na taras, przestronnej kuchni, przytulnej łazienki z prysznicem oraz dwóch niezależnych pokoi. Apartament idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary, ale jest to też idealna nieruchomość inwestycyjna. Jego układ daje możliwość wynajęcia, a w pobliżu znajduje się pięć wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego .

Mieszkanie sprzedawane jest z miejscem postojowym naziemnym dodatkowo płatnym 35 000 zł.

Czynsz wynosi 518 zł.

Wspólnota mieszkaniowa.

Takie usytuowanie nieruchomości zapewnia mieszkańcom wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Z pobliskiego przystanku tramwajowego można wygodnie dojechać do Śródmieścia, Polesia i Górnej. Droga samochodem do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. W kwadrans można dojechać do dworca PKP Łódź Fabryczna i do łódzkiej Manufaktury. Ulica Pomorska łączy się z drogą krajową numer 14, którą można dojechać do Strykowa i Łowicza oraz do węzła autostrady A2 biegnącej w kierunku Warszawy i Poznania.

W pobliżu znajduje się kolej, pociągi podmiejskie są ciche i mało uciążliwe.

Lokalizacja osiedla pozwala mieszkańcom na aktywny udział w życiu kulturalnym miasta. W zasięgu krótkiej przejażdżki samochodem znajdują się: Muzeum Fabryki przy ulicy Drewnowskiej, Muzeum Animacji Se-ma-for przy ulicy Targowej i Muzeum Włókiennictwa Biała Fabryka przy ulicy Piotrkowskiej.

Jesteś zainteresowany/a? Zadzwoń i umów się na prezentację.

Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu i umówienie się na dogodną godzinę.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre