Sprzedaż
339958
os. Kościuszkowców
Swarzędz
(gm. Swarzędz)
399 000 zł

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego, przestronnego mieszkania znajdującego się w zasobach Swarzędzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

LOKALIZACJA

Mieszkanie położone jest w pierwszej linii zabudowy od Jeziora Swarzędzkiego na os. Kościuszkowców w Swarzędzu. Z okien oraz loggi rozciąga się widok na jezioro, lasy oraz miejscowe tereny rekreacyjne. Jednocześnie obok nieruchomości znajdują się wszelkie udogodnienia życia codziennego- przedszkole (300 m), szkoła podstawowa (300 m), liceum (450 m), liczne punkty handlowo- usługowe ( biedronka, żabka, Tesco, apteka), gastronomiczne oraz rekreacyjne (Pływalnia Wodny Raj, skatepark, liczne boiska do koszykówki oraz piłki nożnej) . Położenie pozwala łączyć wygodę życia w mieście z ciszą i spokojem otaczających licznych terenów zielonych.

NIERUCHOMOŚĆ

Mieszkanie znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze bloku po termomodernizacji. Składa się z 3 ustawnych pokoi, kuchni, przedpokoju z dwiema pojemnymi szafami w zabudowie, łazienki z prysznicem oraz osobnego WC. Całkowita powierzchnia wynosi 63,90 m2.

Mieszkanie posiada okna od strony wschodniej oraz zachodniej. Od strony zachodniej posiada wyjście na przestronną loggię z salonu. Powierzchnię przynależną stanowi piwnica ok. 2,5 m2.

Pod blokiem oraz w najbliższej okolicy znajduje się wiele miejsc parkingowych. W odległości 400 m znajduje się również parking strzeżony.

Koszty administracyjne oraz eksploatacyjne (zaliczka na wodę i ciepło) wynoszą ok. 700 zł miesięcznie + prąd wg. zużycia.

Cena wynosi 420.000 zł.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację.


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre