Sprzedaż
339711
ul. Zielona
gm. Psary
(pow. będziński)
310 000 zł

Jeśli chcesz zamieszkać w pięknej scenerii z bezpośrednim dostępem do terenów zielonych Pogorii I-IV, Parku Zielona oaz Lasu Grodzieckiego to przyjrzyj się uważnie tej ofercie.
Prezentowana działka znajduje się w willowej części gminy Sarnów przy ul. Zielonej. To zdecydowanie jeden z najlepszych adresów w okolicy z bardzo dobrym skomunikowaniem z ościennymi miastami.
Dojazd:
– na plażę przy Pogorii IV zajmuje zaledwie 6 min,
– do Parku Zielona 10 min,
– do Będzina 10 min,
– do Dąbrowy Górniczej 15 min,
– do Katowic 20 min,
– do Lotniska Pyrzowice 20 min.

Działka posiada powierzchnię 3648 m2, jej szerokość to 22 m, a długość 165 m.
Jej kształt jest regularny – prostokąt, dzięki czemu można ją swobodnie zagospodarować według własnych potrzeb. Istnieje też możliwość jej podzielenia i wybudowania więcej niż jednego domu jednorodzinnego. Dominuje tu zabudowa jednorodzinna.
Na terenie, na którym znajduje się działka obowiązuje MPZP według, którego większa część działki oznaczona jest symbolem 23MN – teren zabudowy mieszkaniowej z nieuciążliwymi usługami (w tym zabudowa bliźniacza i szeregowa). Pozostały teren to symbol 21R – tereny rolnicze.
Dostęp do mediów w drodze asfaltowej przy działce.
Uzbrojenie w wodę, prąd, gaz. Brak kanalizacji w gminie ale istnieje możliwość wybudowania przydomowej oczyszczalni ścieków po uprzednim wykonaniu badania geotechnicznego gleby.

Chcesz osobiście przekonać się o wyjątkowości tej nieruchomości?
Umów się na prezentację.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc.
Bliższe informacje dostępne w biurze pod podanym numerem telefonu oraz adresem email.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre