Wynajem
339673
ul. Przędzalniana
Łódź Widzew
(gm. Łódź-Widzew)
12 000 zł

Do wynajęcia lokal magazynowo – biurowy o powierzchni użytkowej ok. 600 m². Zlokalizowany w dzielnicy Łódź – Widzew. Bardzo blisko centrum.
Przez ostatnich 20 lat w lokalu była prowadzona działalność związana ze sprzedażą drzwi i okien. Miejsce znane przedsiębiorcom. Brama wjazdowa od ulicy Przędzalnianej, podwórko wielkości ok. 700 m², pomieści około 15 samochodów. Lokal składa się z części biurowej oraz magazynowej. Powierzchnia biurowa wynosi 120 m², zagospodarowana jako sklep oraz biuro, posadzka wyłożona gresem, okna wychodzące na podwórko. Z części sklepowej przechodzi się do magazynu, którego powierzchnia wynosi 500 m². W części magazynowej posadzka betonowa, wentylacja oraz światło dzienne wpadające przez okna w suficie. Wejście do magazynu również z prosto z podwórka. W części magazynowej znajduje się również pomieszczenie socjalne oraz sanitariaty. Wysokość hali magazynowej wynosi w najwyższym punkcie 7 m, a od podłogi do belek podsufitowych 5 m.
Budynek murowany, z podpiwniczeniem, o ścianach konstrukcyjnych ceramicznych wykonanych z cegły, konstrukcja dachu jest drewniana rozporowa, przenosząca obciążenie od dachu na siatkę słupów żeliwnych ustawionych 4,05 x 6,95 m. Budynek zbliżony jest kształtem do kwadratu.
Ogrzewanie za pomocą pieca olejowego, woda i kanalizacja miejska, alarm, teren ogrodzony, monitoring, internet i telefon.
Kaucja w wysokości 1 miesięcznego czynszu.

Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre