Sprzedaż
339660
ul. Stefana Batorego
Łask
(gm. Łask)
265 360 zł

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w niezwykłym stylu.
Rozkładowe i przestronne z dużym balkonem i wielkim potencjałem, w stanie do remontu, umożliwiając dokonanie własnej aranżacji wnętrza.

OKOLICA

Nieruchomość znajduje się przy ul. Batorego w Łasku, skąd roztacza się widok zadbanej okolicy z niedalekim odstępem do centrum miasta. W najbliższej przestrzeni odnajdziemy punkty spożywczo-usługowe, przychodnie, szpital oraz szkoły. Z tego miejsca z łatwością przedostaniemy się do drogi krajowej numer 482 oraz ekspresowej S8 umożliwiającej bezproblemowy i szybki dostęp do większych miast w pobliżu, tj. Łódź, Sieradz i Wrocław.

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku. Blok ocieplony, wybudowany z wielkiej płyty. Pod budynkiem znajdziemy liczne parkingi.

POMIESZCZENIA

Po wejściu do mieszkania o powierzchni 48,1 mkw znajdujemy się w korytarzu podzielonym na dwie części. W celu dekoracyjnym wyłożona została boazeira.

Z pierwszej wchodzimy do umeblowanej sypialni z łóżkiem i dużą szafą. Dwa oddzielne podwójne okna od północnej strony wpuszczają do niej dużo światła.
Łazienka z wanną oraz WC z umywalką są rozdzielone.

Druga część prezentuje przed nami salon z pięknymi meblami i dużym balkonem oraz kuchnię wyposażoną w szafki, lodówkę i kuchenkę. Oddzielne wejścia pozwalają na łatwiejsze utrzymanie porządku, a odgłosy i zapachy podczas przygotowywanych potraw nie będą nam przeszkadzały. Okna PCV w tych pomieszczeniach skierowane są na południe.

Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska.

DODATKOWE INFORMACJE

Stan prawny nieruchomości to pełna własność z księgą wieczystą.
Wolne od wszelkich obciążeń.
Czynsz wynosi około 550 zł.

PODSUMOWANIE

Ta nieruchomość jest dedykowana dla Ciebie, jeżeli zależy Ci na wykończeniu mieszkania po swojemu z szybkim dostępem do wszelkich udogodnień.
Mieszkanie jest również dobrą inwestycją zarówno dla osób prywatnych, jak i potencjalnych inwestorów pod wynajem.

Z wielką przyjemnością oprowadzę i przedstawię Państwu nieruchomość.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.


Dowiedz się więcej

Opiekun Klienta Sempre